Baby shower Lil Masti. Znamy płeć dziecka. Mama Ginekolog wiedziała pierwsza, ale się stresowała

Lil Masti oficjalnie zdradziła płeć dziecka. Na Instagramie ukazało się niezwykle wzruszające nagranie. Nie kryła łez.

Lil Masti już jakiś czas temu zakończyła przygodę z frak fightami i wraz z partnerem podjęła decyzję o założeniu rodziny. Influencerka w połowie stycznia oznajmiła, że spodziewa się dziecka i od tego momentu na każdym kroku pokazuje, jak przeżywa ten okres. Były reakcje bliskich na tę wiadomość, a nawet nagranie z USG dopochwowego. Teraz zdradziła, jakiej płci będzie jej pierwsza pociecha. 

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

Lil Masti zorganizowała baby shower. Znamy płeć dziecka

Na Instagramie influencerki właśnie ukazała się obszerna relacja z baby shower. Posiadłość influencerki zdobiły niebieskie oraz różowe balony. Nie zabrakło również słodkiego stołu z kolorowymi wypiekami oraz zdrowych przekąsek. Na miejscu zgromadzili się najbliżsi Anieli Bogusz i Tomasza Woźniakowskiego, aby w końcu dowiedzieć się, kim będzie nowy członek rodziny. Zainteresowani zabrali wszystkich do ogrodu, gdzie wystrzelili zabarwiony pyłek. Po chwili było już pewne, że Lil Masti za kilka miesięcy powita na świecie córkę. W tle rozległy się radosne okrzyki. Redakcja Plotka składa szczere gratulacje i życzymy szczęśliwego rozwiązania. Zdjęcia z imprezy znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

To dziewczynka - pisała wzruszona Lil Masti.
 

Bliscy Lil Masti reagują na wiadomość o płci dziecka 

Na baby shower została zaproszona między innymi Andziaks, która od razu zalała się łzami oraz Ola Nowak, która już nie może się doczekać zostania ciocią. Uwagę zwraca komentarz Mamy Ginekolog. To ona prowadzi ciążę Lil Masti i jako pierwsza znała płeć pociechy. Była więc zaangażowana w cały proces przygotowania gender reval. Choć nie dotarła na imprezę, niezwykle się stresowała "Stresik" - czytamy w komentarzu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.