Darek stolarz z Szelągowską remontuje domy innym. Teraz pokazał, jak wygląda jego salon

Darek stolarz pomaga odmieniać domy ludzi w programach Doroty Szelągowskiej. Sam też lubi stosować we wnętrzach ciekawe rozwiązania. Jednym z nich podzielił się na Instagramie.

Darek stolarz dał się poznać widzom jako prawa ręka Doroty Szelągowskiej w formatach "Totalne remonty Szelągowskiej" i "Dorota was urządzi". Pomysłowy stolarz w życiu prywatnym także ma niekonwencjonalne pomysły, którymi chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami. Na Instagramie obserwują go aż 163 tysiące osób. To właśnie tam ostatnio zamieścił fotografię, na której pokazał ciekawy stołek z drzewa. Przy okazji zdradził, jak wygląda jego salon.

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Darek stolarz pokazał stylowy salon. Granatowe kanapy z weluru i stołek drewniany to hit

Darek wstawił do sieci dwie fotografie, na których zaprezentował swój salon. Trzeba przyznać, że urządził się bardzo stylowo. Uwagę przyciąga granatowa, welurowa kanapa oraz dywan w stylu vintage. Oprócz tego w oczy rzuca się także kryształowy, elegancki i nieco pałacowy żyrandol. Pochwalił się też stolarskimi umiejętnościami, które wykorzystał na zrobienie stolika.

Kochani! Dobry stolarz, to taki, który potrafi zrobić coś z niczego. Przynajmniej tak sobie tłumaczę od zawsze pewne rzeczy. Kawałek pieńka, nóżki i prosto stoliczek kawowy gotowy!!! Aż chciałoby się usiąść, napić się kawki i odpocząć, gdy pogoda nie rozpieszcza. Dajcie znać w komentarzach czy chcielibyście zobaczyć taki stoliczek w waszym salonie - podkreślił Darek stolarz.
 

Darek stolarz - związek

W życiu prywatnym mężczyzna jest związany z żoną Katarzyną, która kiedyś wystąpiła w jednym odcinku jego programu "Darek solo". Niewiele wiadomo o ich małżeństwie, ponieważ para stara się nie dzielić zbytnio życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Od czasu do czasu dodają na Instagrama zdjęcia z pieskiem, którego nazwali Atena. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.