Mateusz Damięcki zabrał żonę na ściankę. Nie zabrakło szykownej Kalczyńskiej. A Norowicz? Klasa!

Do warszawskiego teatru Roma na premierę musicalu "We will rock you" wybrały się licznie gwiazdy. Nie zabrakło Mateusza Damięckiego, Wiktora Zborowskiego i Marka Koterskiego.

W warszawskim Teatrze Muzycznym Roma odbyła się premiera musicalu "We will rock you". Z tej okazji do teatru przybyły liczne gwiazdy. Nie mogło zabraknąć Mateusza Damięckiego z żoną, Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej, a także Marka Koterskiego i Małgorzaty Bogdańskiej.

Zobacz wideo Ile wokalistek miał zespół Ich Troje? Możecie sobie nie zdawać sprawy z tego, ile naprawdę ich było

"We will rock you". Mateusz Damięcki z żoną na ściance

Sobotni wieczór dopisał nie tylko pod względem pogody w Warszawie, ale również pod względem atrakcji. W teatrze muzycznym Roma odbyła się premiera musicalu "We will rock you" w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego. Do warszawskiego centrum wybrał się m.in. Mateusz Damięcki z żoną, Pauliną Andrzejewską, choreografką z teatru Roma, Teatru Polskiego i Teatru Rampa. Para postawiła na luźny styl smart casual.

Mateusz Damięcki i Paulina AndrzejewskaMateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska KAPiF.pl / KAPIF.pl

Do teatru Roma wybrali się również perkusista zespołu Afromental, Tomasz Torres, z ciężarną żoną Pauliną Torres. Para zaliczyła drobną przygodę na trasie - żona muzyka straciła w bucie obcas, o czym poinformowała na Instagramie.

Tomasz i Paulina TorresTomasz i Paulina Torres KAPiF.pl / KAPIF.pl

Wśród zaproszonych gości znaleźli się też Wiktor Zborowski i Maria Winiarska. Pani Maria zachwycona relacjonowała spektakl w mediach społecznościowych, zachęcając swoich obserwatorów do wybrania się do Warszawy.

Wiktor Zborowski i Maria WiniarskaWiktor Zborowski i Maria Winiarska KAPiF.pl / KAPIF.pl

Do Teatru Muzycznego na spektakl z hitami grupy Queen wybrały się też Helena Norowicz, wokalistka Katarzyna Łaska, dziennikarka Anna Kalczyńska i stylistka fryzur Jaga Hupało. Obecny był też Ralph Kamiński i Marek Koterski z żoną Małgorzatą Bogdańską. Ich zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na górze strony!