Doda w bikini zdradza sekret płaskiego brzucha. Jej przyjaciółka nie wytrzymała

Doda znów pochwaliła się płaskim brzuchem i jej przyjaciółka nie wytrzymała. Celebrytka zdradziła, jaki jest jej sekret. Możecie być zaskoczeni.

Doda obecnie przebywa na Sri Lance, gdzie towarzyszy jej Dariusz Pachut. Celebrytka jak zwykle dzieli się obszerną fotorelacją. Chwaliła się już romantycznymi kadrami z ukochanym czy też relacją z wycieczek. Lada moment piosenkarka zmienia miejsce pobytu. Z tej okazji opublikowała zdjęcie z pokoju hotelowego.

Zobacz wideo Doda zdradza powód wakacji z Pachutem. Miała odkryć jedną rzecz

Doda zdradza sekret płaskiego brzucha na zdjęciach 

Doda od zawsze eksponowała zgrabną sylwetkę, czy to w strojach scenicznych, czy na pamiątkowych fotografiach z wakacji. Tym razem na jej profilu ukazało się zdjęcie, do którego zapozowała w białym bikini. Piosenkarka prężyła ciało przed lustrem, na co zwróciła uwagę jej przyjaciółka. Natychmiast wdały się w wymianę zdań dotyczącą płaskiego brzucha piosenkarki. Stwierdziła, że ta zawsze jest w świetnej formie. Dorota Rabczewska żartobliwie odparła, że po prostu umiejętnie wciąga brzuch: "Całe życie na wciągniętym bęcu". Olivia jednak nie dawała za wygraną. 

Dobra, dobra nie ze mną te numery. Ty masz 8 procent tkanki tłuszczowej na wakacjach! Chore - pisała przyjaciółka Dody.
 

Doda zdradza, jak dba o sylwetkę

Doda w przeszłości wspominała, że pomimo upływu lat wciąż ma ciało dwudziestolatki. Jako córka sportowca od zawsze miała wpajane zdrowe nawyki żywieniowe, które zachowała do dziś. Jakiś czas temu zdradziła, że ze swojej diety całkowicie odstawiła pewne składniki. Nie jada produktów posiadających gluten czy laktozę, które mogłyby spowodować wzdęcia. Mówi również stanowcze "nie" wszelkim roślinom strączkowym oraz czerwonemu mięsu. To jednak nie koniec. Dorota Rabczewska ogranicza również alkohol.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.