Dawno niewidziana Anna Grodzka na LGBT+ Film Festival. Schreiber odsłoniła brzuch. Nadal ma fryzurę z wojska [ZDJĘCIA]

Rozpoczęło się największe w Europie Środkowo-Wschodniej święto kina LGBT+. Na inauguracji w Warszawie na czerwonym dywanie pojawiły się nie tylko osoby LGBT+, ale także sojusznicy wspierający tolerancję i równość.

LGBT+ Film Festival powrócił z 14. edycją. W ramach niego widzowie w dziewięciu polskich miastach mogą obejrzeć ponad 100 tęczowych tytułów z całego świata. W programie festiwalu znalazły się również spotkania z twórcami i panele dyskusyjne. "Jesteśmy dumni, że możemy wam pokazać ogromny wachlarz krótkich queerowych historii, w tym ukraińskie filmy krótkometrażowe. Ta edycja będzie o duchu tęczowej wspólnoty" - powiedzieli organizatorzy.

Zobacz wideo Czy według Maryli Rodowicz osoby LGBT powinny mieć prawo do zawierania małżeństw?

Gwiazdy na otwarciu LGBT+ Film Festival w Warszawie

W Warszawie na czerwonym dywanie z okazji otwarcia LGBT+ Film Festival pojawiły się takie osoby jak: Tomasz Ciachorowski, Joanna Scheuring-Wielgus, która chętnie pozowała w towarzystwie Roberta Biedronia, Ewa Skibińska, Mariusz Kozak z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", znany z "Królowych życia" Rafał Grabias czy Ramona Rey. Co ciekawe, to wydarzenie zachęciło też do wyjścia z domu Annę Grodzką. Od kiedy posłanka zrezygnowała z polityki przez problemy zdrowotne, nie jest aktywna publicznie i nie pojawia się na czerwonym dywanie. Tym razem jednak zrobiła wyjątek, mimo że musi wspomagać się laską przez ogromny ból w kręgosłupie.

Zdrowie i siły nie pozwalają na takie zaangażowanie, jakie byłoby do tego potrzebne - mówiła jakiś czas temu Anna Grodzka w rozmowie z "Liberté!"

Marianna Schreiber wraca na salony

Marianna Schreiber będąc w ostatnim czasie przez kilka tygodni w wojsku, ominęła kilka celebryckich spędów. Jak widać zatęskniła za blaskiem fleszy, a wojsko ją zahartowało. Żona polityka PiS-u przychodząc na LGBT+ Film Festival, wyraziła wsparcie dla tęczowej społeczności. Celebrytka nie zważała, że w Warszawie jest 10 stopni i wieje. Podczas gdy inne gwiazdy przyszły ubrane od stóp do głów, ona odsłoniła nogi i brzuch. Marianna Schreiber nie rozstała się jeszcze za to z warkoczykami, które musiała zapleść, odbywając służbę wojskową. Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w galerii na górze strony.

Marianna SchreiberMarianna Schreiber KAPiF