Etiennette Wiśniewska podbija TikToka. Odśpiewała "kryzysową narzeczoną" Lady Pank. Fani: Ale jesteś podobna do taty

Trzecie dziecko Michała Wiśniewskiego bez wątpienia odziedziczyło po rodzicach muzyczny talent. Etiennette właśnie podbija TikToka. Fani są zachwyceni i zwrócili uwagę na jej podobieństwo do ojca.

W ilości potomstwa i byłych związków Michała Wiśniewskiego można łatwo się pogubić, więc aby ułatwić wam orientację w tym zawiłym temacie, przygotowaliśmy dla was drzewo genealogiczne muzyka. Sprawdźcie tutaj. Aktualnie Michał Wiśniewski oczekuje kolejnego potomka ze związku z Polą. Para ma już synka Falco Amadeusa, który przyszedł na świat w 2021 roku. Co słychać u pozostałych dzieci wokalisty? Wszystkie w życiu radzą sobie śpiewająco, więc tata z pewnością może być dumny. Córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak, Etiennette publikuje nagrania na TikToku. Fani są zachwyceni.

Zobacz wideo Wiśniewski zażartował z ciężarnej żony. Odpłaciła mu się

Etiennette Wiśniewska na TikToku. "Ale jesteś podobna do taty!"

Etiennette Wiśniewska jest trzecim dzieckiem Michała Wiśniewskiego, niedawno skończyła 16 lat. Jej mamą jest Ania Świątczak. Michał Wiśniewski związał się z wokalistką po rozstaniu z Mandaryną, para w 2006 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Mają razem dwoje dzieci, siostra Etiennette to Vivienne Anna. 16-letnia córka Wiśniewskiego po rodzicach odziedziczyła muzyczny talent. Nastolatka zaśpiewała niedawno razem z ojcem w piosenkę - "Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką". Nastolatka coraz częściej występuje z rodzicami na scenie. Para wróciła ostatnio do wspólnego koncertowania. W 2022 roku Etiennette dokonała coming outu. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z ukochaną i oznaczyła na fotografii datę 1 sierpnia, który w Ameryce jest świętem dziewczyny. Więcej przeczytacie tutaj. Etiennette lubi eksperymentować z wyglądem. Zaczęła od platynowego blondu, jeszcze do niedawna miała dwukolorowe włosy, a kilka dni temu przefarbowała się na zielono. Zobaczcie, jak wygląda w takiej wersji. Nastolatka zebrała już ponad 41 tysięcy obserwujących na Instagramie, ale zabrała się też za TikToka i fani są zachwyceni jej nagraniami. Jeszcze przed przefarbowaniem włosów odśpiewała "Kryzysową narzeczoną" Lady Pank.

Ale jesteś podobna do taty!
Bardzo podobna do taty i ten styl szaleńczy.
Uwielbiam tą młodą utalentowaną dziewczynę - czytamy w komentarzach. 

Xavier Wiśniewski o walce z depresją. "Czułem, że nikt mnie nie chce i jestem nikomu niepotrzebny"

Xavier Wiśniewski (z małżeństwa z Mandaryną) jest najstarszym synem Michała Wiśniewskiego. W 2022 roku przyznał, że długo chorował. "Przez około pięć lat zmagałem się z ciężką depresją. Brakowało mi spokoju. Byłem gdzieś z tym wszystkim sam. Moi koledzy popełniali samobójstwa i to był bardzo ciężki moment. Bardzo się zamknąłem w sobie. Czułem, że nikt mnie nie chce i jestem nikomu niepotrzebny" - wyznał w rozmowie z "Faktem". Dwudziestolatek podkreślił, że chciał tym wyznaniem pomóc innym, którzy także się z depresją. Więcej przeczytasz tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.