Jeremy Renner na pierwszym czerwonym dywanie od wypadku. Towarzyszyła mu rodzina, w tym córka Ava

Jeremy Renner zabrał dziesięcioletnią córkę Avę jako osobę towarzyszącą na premierę serialu reality Disney+ "Rennervations". To jego pierwszy raz na czerwonym dywanie od czasu groźnego wypadku.

Jeremy Renner miał kogoś wyjątkowego u swojego boku, gdy powrócił na czerwony dywan. Podczas premiery serialu w Los Angeles towarzyszyła mu rodzina, w tym dziesięcioletnia córka Ava. 11 kwietnia uśmiechnięty aktor, który obecnie porusza się o lasce, otoczony najbliższymi pojawił się na pierwszej premierze od czasu nieszczęśliwego wypadku, który miał miejsce w Nowy Rok. Aktor powiedział People, że było "wspaniale", mieć ich blisko.

Zobacz wideo Danuta Martyniuk o Wielkanocy i poznaniu Zenka. Kiedy zobaczyła w nim przyszłego męża?

Jeremy Renner na pierwszej premierze od wypadku. Towarzyszyła mu córka i inni członkowie rodziny

52-letni Jeremy Renner wszedł na czerwony dywan, trzymając lewą ręką dłoń córki, a prawą laskę. Aktor miał na sobie klasyczny granatowy garnitur, a Ava sukienkę w tym samym kolorze, z krótszym przodem i sandałki na lekkim obcasie. "Renowacje Jeremy'ego" to nowy czteroodcinkowy program, dzięki któremu jego gospodarz – Jeremy Renner – może realizować swoją życiową pasję niesienia pomocy potrzebującym na całym świecie, przebudowując specjalne pojazdy, które pomogą konkretnym społecznościom. Okazuje się, że córka Ava również odgrywa ważną rolę w serialu. Więcej zdjęć Jeremy'ego Rennera z córką znajdziecie w galerii na górze strony.

Moja córka jest dużą częścią projektu. Pomagała przy projektowaniu tych autobusów i tych pomysłach, była dużą częścią tej narracji w programie, ale także w kulisach tego wszystkiego. Wspaniale jest robić coś, co się kocha z ludźmi, których się kocha. To, dla mnie jest jak niebo. To najwspanialszy deser. To najwspanialsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobię. Niesamowite.

Jeremy Renner z córką AvąJeremy Renner z córką Avą Fot. East news

Wypadek Jeremy'ego Rennera

Jeremy Renner złamał ponad 30 kości i przeszedł wiele operacji po przeżyciu wypadku w swojej posiadłości poza Reno w stanie Nevada, 1 stycznia 2023 roku. Aktor "Avengers" początkowo był w "krytycznym, ale stabilnym stanie" po tym, jak jego pług śnieżny, który ważył co najmniej 14 330 funtów, przejechał go, gdy próbował uratować siostrzeńca przed wypadkiem. Renner ujawnił, że jest w trakcie rehabilitacji, udostępniając filmik, na którym spaceruje po specjalistycznej bieżni. Nominowany do Oscara wraca też na salony. Udzielił wywiadu Diane Sawyer, a także pojawił się w wieczornym talk-show Jimmy Kimmel Live.

Więcej o:
Copyright © Agora SA