Gwiazdy na czerwonym dywanie. Preis w garniturze. Klasa. Patrzymy na buty Wieniawy. Nietypowy wybór

Gwiazdy pojawiły się na oficjalnej premierze filmu "Prawdziwe życie aniołów". Preis i Wieniawa wybrały dość minimalistyczne stylizacje, które mimo trudnych fasonów, zdały modowy egzamin.

Premiera filmu "Prawdziwe życie aniołów" przywiodła na czerwony dywan całą plejadę gwiazd. Pojawili się między innymi: Kinga Preis, Julia Wieniawa, Maciej Musiałowski, czy Beata Tadla. Dwie pierwsza panie wybrały na tę okazję efektowne stylizacje, w których znalazł się punkt wspólny - czerń. Julia Wieniawa wybrała bardziej młodzieżowy look, na który składała się krótka spódniczka z topem, natomiast Kinga Preis poszła w eleganckim kierunku.

Zobacz wideo Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wspólnie szaleją na koniach

Julia Wieniawa jak nastolatka z 2000 roku. Kinga Preis wybrała bardziej zachowawczą stylizację

Gwiazdy doskonale wiedzą, że wyrazista stylizacja jest ważnym elementem każdego wizerunku. Nic więc dziwnego, że Julia Wieniawa na premierę filmu wybrała bardzo efektowny look. Młoda aktorka miała na sobie krótką, czarną spódniczkę, którą dopełniła białym topem. Co ciekawe dobrała do tego czarne mokasyny, które są królującym obecnie trendem w modzie. Wyglądała stylowo, a przylizana fryzura dodała całemu looku charakteru. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa KAPiF.pl / KAPIF.pl

Z kolei Kinga Preis zupełnie inaczej podeszła do kwestii mody. Aktorka, która zagrała główną rolę w filmie "Prawdziwe życie aniołów" postawiła na czerwony garnitur w stylu oversize. Wyglądała w nim zjawisko, a czarna bluzka była ciekawym punktem całej stylizacji. Kopertówka we wzór skóry czarnego krokodyla idealnie dopełniła całości.

Kinga PreisKinga Preis KAPiF.pl / KAPIF.pl

Stylizacje gwiazd - szczegóły

Wiele gwiazd przed wyjściem na event znanej marki lub pokaz filmu dokładnie przygotowuje się w domu. Znani i lubiani często sięgają po pomoc makijażystów i stylistek ze świata polskiego show-biznesu, którzy skrzętnie pracują na ich idealny wizerunek. Więcej zdjęć gwiazd z eventu znajdziecie w galerii, w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.