Oliwia Bieniuk zadebiutowała w etiudzie. Odważyła się na rozbieraną scenę

Po serialowym debiucie w "Gliniarzach", Oliwia Bieniuk dalej idzie po swoje. Córka Anny Przybylskiej wystąpiła tym razem w scenie erotycznej szkolnej etiudy "Niuniek".

Oliwia Bieniuk od początku obecności w show-biznesie nie ukrywała, że planuje pójść w ślady mamy i spróbować sił w aktorstwie. Ma na swoim koncie kilka sesji zdjęciowych, występ w "Gliniarzach", pierwsze próby filmowe i udział w "Tańcu z Gwiazdami". Po zdanym egzaminie dojrzałości córka Anny Przybylskiej zdecydowała się na studia aktorskie w prywatnej Warszawskiej Szkole Filmowej. To właśnie tam zadebiutowała w etiudzie "Niuniek" autorstwa Cezarego Orłowskiego i Oliwiera de Nisau.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk o sukience w stylu Przybylskiej. "Miałam mieć inną na początku"

Oliwia Bieniuk zadebiutowała w etiudzie. Odważyła się na rozbieraną scenę

Jak czytamy w Wirtualnej Polsce, Oliwia Bieniuk w etiudzie "Niuniek" zagrała wokalistkę, która przychodzi do baru, gdzie dochodzi do sceny erotycznej. W jednej ze scen bohaterka grana przez córkę Przybylskiej namiętnie całuje się z barmanem, a następnie zaczyna się rozbierać. Etiuda - póki co - nie jest dostępna w internecie. Przypominamy, że debiutem Anny Przybylskiej była również rozbierana scena. Wówczas 19-letnia aktorka zagrała w 1997 roku w filmie Radosława Piwowarskiego "Ciemna strona Wenus".

Oliwia Bieniuk wystąpiła w serialu "Gliniarze". Opinie były podzielone

Oliwia Bieniuk niedawno wystąpiła również w serialu "Gliniarze". Aspirująca aktorka wcieliła się w  siostrzenicę komendanta. Kiedy fragment produkcji z udziałem Oliwii Bieniuk trafił do mediów społecznościowych, w sieci zawrzało. Większości widzom nie spodobała się jej kreacja aktorska. Znaleźli się jednak tacy, którzy stanęli w obronie jej umiejętności. Czekacie na debiut Bieniuk na dużym ekranie? W jakiej roli sprawdziłaby się według was najlepiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.