Córka Michała Wiśniewskiego zaszalała z kolorem włosów. Są zielone. "Szok"

Etiennette Wiśniewska postawiła na odważną metamorfozę włosów. Efektami pochwaliła się z obserwatorami.

Michał Wiśniewski znany jest nie tylko z roli lidera w zespole Ich Troje, ale także z charakterystycznego wyglądu. Liczne kolczyki na twarzy, nietypowe stroje, a przede wszystkim kolor włosów. Miał już chyba wszystkie odcienie tęczy. Jednak zawsze wraca do charakterystycznej czerwieni, z którą jest najbardziej kojarzony. Teraz w jego ślady poszła jego pociecha. 16-letnia Etiennette Wiśniewska jest nieodrodną córką swego ojca. Metamorfozą pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz wideo Wiśniewski zażartował z ciężarnej żony. Odpłaciła mu się

Córka Michała Wiśniewskiego przefarbowała się na zielono

16-latka prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 41 tys. osób. Nie jest jednak zbytnio aktywna. Etiennette zajmuje się muzyką podobnie jak jej ojciec. Jednak to nie jedyne podobieństwo między nimi. Nastolatka lubi również eksperymentować z kolorami włosów. Córka Wiśniewskiego ma krótkie włosy za ucho i grzywkę. Była już blondynką, miała czarne pukle z białymi kosmykami na grzywce, a teraz zaskoczyła nowym kolorem. Ma zielone włosy. Sama w opisie pod zdjęciem przyznała, że to "szok". Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski również w swojej karierze miał zielone włosy. Przefarbował się na potrzeby spotu dla popularnej sieci komórkowej.

 

Etiennette Wiśniewska dokonała coming outu

1 sierpnia (z okazji przypadającego na tę datę w Stanach Zjednoczonych dnia dziewczyny) nastolatka opublikowała zdjęcia z sympatią. Pochwaliła się wtedy zdjęciem ukochanej, nazywając ją "śliczną". To nie pierwszy raz, gdy Etiennette Wiśniewska dzieli się w mediach społecznościowych fotografiami z ową dziewczyną. Pod koniec lipca pokazała serię zdjęć wykonanych w fotobudce, a na jednym z nich dziewczyny wymieniały czułe pocałunki. Wcześniej jednak córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak nie potwierdzała, że z dziewczyną ze zdjęcia rzeczywiście łączy ją romantyczna relacja.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.