Tomasz Jakubiak zdradził partnerkę. "Popełniłem straszną rzecz"

Tomasz Jakubiak wyznał w wywiadzie, jakie były początki jego związku. Kucharz zdradził swoją byłą partnerkę i zaczął życie u boku Anastazji, która zaszła w ciążę.

Tomasz Jakubiak ogromną popularność zyskał dzięki programom kulinarnym, które prowadził na antenie Canal+ Kuchnia. Najwięcej widzów może go jednak kojarzyć jako jurora programu "Masterchef Junior". Kucharz ujmuje widzów swoim poczuciem humoru i luźnym stylem bycia. Okazuje się jednak, że jego życie prywatne pełne było niespodziewanych zakrętów. W pewnym momencie Jakubiakowi zdecydowanie nie było do śmiechu...

Zobacz wideo Jurorzy "MasterChef Junior" opowiadają o świętach w swoim domu

Tomasz Jakubiak zdradził partnerkę, a kochanka zaszła w ciążę

W rozmowie z portalem Oh!Me Jakubiak opowiedział o początkach aktualnego związku. Swoją obecną partnerkę kucharz poznał lata temu, a ich znajomość odżyła na nowo jesienią 2019 roku. Juror był wtedy w związku z inną kobietą. Noc spędzona z kochanką przyniosła spore konsekwencje - Anastazja zaszła w ciążę, a Jakubiak zdecydował związać się z nią, by wspólnie wychowywać dziecko. Początki ich relacji nie były łatwe.

Popełniłem wtedy straszną rzecz, bo zdradziłem swoją poprzednią partnerkę. Po upojnej nocy okazało się, że Anastazja jest w ciąży. Nasz synek ma teraz dziesięć miesięcy, a my spotykamy się ze sobą zaledwie kilka miesięcy dłużej. Oczywiście wstyd mi za to, co zrobiłem, ale koniec końców - jest mega. Jesteśmy cudowną parą, mającą cudownego syna. Widocznie tak miało być - mówił Jakubiak w wywiadzie przeprowadzonym w 2021 roku.

Tomasz Jakubiak po rozmowie z psychologiem zdecydował, że zwiąże się z Anastazją

Jakubiak zdradził, że w podjęciu decyzji pomógł mu psycholog. "Będziemy mieli dziecko, trzeba coś zrobić, zadecydować, w którą stronę pójść. Na szczęście byliśmy na tyle dorośli i dojrzali, że zasięgnęliśmy porady mojego psychologa, który podpowiedział nam, rozjaśnił pewne sprawy". Kucharz otwarcie mówi o korzystaniu z usług terapeuty. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim wyznał, że konsultacje z psychologiem wiele mu dały i pomogły na różnych etapach życia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.