Darek, stolarz z "Totalnych remontów Szelągowskiej", ma piękną żonę. Uwielbiają wspólne podróże

Darek Wardziak to stolarz z programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Od lat jest w szczęśliwym związku z Katarzyną. Chętnie chwali się żoną w mediach społecznościowych.

Programy Doroty Szelągowskiej od lat cieszą się ogromną popularnością. Widzowie zapałali wielką sympatią nie tylko do prowadzącej, ale i jej programowego przyjaciela, Darka Wardziaka, który jest stolarzem. Prowadząca może liczyć na wsparcie doświadczonego cieśli, który z drewna potrafi wyczarować prawdziwe cuda i przy okazji lubi przekomarzać się z Dorotą Szelągowską. Mężczyzna jest aktywny na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje żonę Katarzynę. Widać, że ich wspólną pasją są podróże. Kobieta wspiera także męża w każdej sferze.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Darek Wardziak chroni życie prywatne, ale chętnie pokazuje żonę

Darka Wardziaka na Instagramie obserwuje ponad 163 tys. obserwatorów. Mężczyzna prowadzi serię "Prosta porada od Darka stolarza". Na filmikach pokazuje sposoby na ułatwienie sobie życia. Chętnie pokazuje też tajniki zawodu. Darek Wardziak nie tylko występuje w programach o tematyce wnętrzarsko-remontowej, ale i prowadzi własną stolarnię. Na brak pracy nie może narzekać. Między kadrami z pracy można zobaczyć także te z życia prywatnego. Stolarz od lat jest szczęśliwym mężem Katarzyny. Nie wiadomo, czy para ma dzieci. Adoptowali jednak psa, którego nazwali Atena. Para uwielbia aktywnie spędzać czas. Widać, że nie nudzą się w swoim towarzystwie.

 

Katarzyna wspiera męża w pracy. Mają też wspólną pasję

Katarzyna wspiera męża na każdym kroku. Wystąpiła w jednym z odcinków jego programu "Darek solo", a także co roku przejmuje jego media społecznościowe i składa mu życzenia urodzinowe. Żona Darka ma proste blond włosy i nie prowadzi konta w mediach społecznościowych. Stolarz za to chętnie publikuje wspólne zdjęcia. Widać, że ich wspólną pasją są podróże. W ostatnim czasie razem odwiedzili między innymi Kraków i Wyspy Kanaryjskie, Czechy i Słowację. Fani w komentarzach za każdym razem zasypują żonę Darka komplementami: "Piękna kobieta", "Widać w waszych oczach miłość", "Panie stolarzu, taka żona to skarb" - czytamy. Więcej zdjęć małżeństwa znajdziecie w galerii u góry strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.