Maciej Zakościelny gotuje w Wielkanoc. Fani go nie poznają. "Ogoliłeś się na łyso?". Odpowiedział

Maciej Zakościelny podzielił się z fanami zdjęciem, na którym widać jego świąteczne przygotowania. Uwagę zwraca jednak metamorfoza aktora.

Maciej Zakościelny zdobył rozgłos dzięki takim produkcjom jak "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!", "Listy do M. 2""Kryminalni", "Strażacy" oraz "Czas honoru". W aktorstwie jest zakochany od dzieciństwa. Przez lata aktor miał krótką, bujną fryzurę, a niedawno także lekki zarost. Fani zwrócili jednak uwagę, że na najnowszym zdjęciu Zakościelny dość mocno się zmienił. Sprawdźcie, jak teraz wygląda Zakościelny.

Zobacz wideo Maciej Zakościelny na premierze filmu "Kogel-Mogel"

Maciej Zakościelny pręży muskuły w kuchni. Co stało się z jego włosami?

Aktor publikuje na Instagramie zdjęcia ukazujące kulisy jego pracy. Z racji Wielkanocy pokusił się o bardziej domowe ujęcie, na którym miesza świąteczną sałatkę. Zakościelny umieścił w poście następujący opis: "Przygotowanie potraw świątecznych jest częścią tradycji, ale bez przesady, są rzeczy ważniejsze… Mam nadzieję, że pamiętaliście o umyciu okien..." - zażartował. Na zdjęciu widzimy aktora w fartuchu i czapce. Mateusz Banasiuk, jego kolega po fachu, zapytał:

Czy ty ogoliłeś się na łyso?

Zakościelny potwierdził, że przeszedł taką metamorfozę. Ciekawe, czy wkrótce pokaże się bez nakrycia głowy. Fani aktora zaczęli w komentarzach składać mu życzenia wielkanocne. Nie zabrakło serdeczności ze strony innych gwiazd, takich jak Zofia Zborowska-Wrona czy Grażyna Wolszczak. Obserwatorzy aktora zwrócili ponadto uwagę na jego umięśnioną sylwetkę.

 

Maciej Zakościelny - życie prywatne

W mediach głośno było o relacjach aktora z Izabellą Miko, Dianą Tadjuideen-Pakulską oraz Caity Lotz. Finalnie Zakościelny odnalazł szczęście u boku modelki Pauliny Wyki, z którą ma dwóch synów - Borysa i Alexa. Zakościelny podkreślał, że bycie ojcem bardzo go zmieniło. "Mam poczucie, że zaczynam dostrzegać, że rzeczywiście w życiu najważniejsze są relacje z ludźmi. Niezależnie od tego, czy będziesz miał nowy kontrakt, ważne jest to, jakie masz relacje z ludźmi. I ten syn mnie tego uczy. Odnajduje w nim to, że im więcej fajnych rzeczy dajesz człowiekowi, tym więcej dostajesz w zamian" - ujawnił w rozmowie z Magdą Mołek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.