Rodzina królewska w drodze na wielkanocną mszę. Księżna Kate dobrała się kolorystyczne z dziećmi. Uroczo!

Brytyjska rodzina królewska wybrała się na mszę wielkanocną. Księżna Kate postawiła na niebanalną stylizację. Jej dzieci również zachwyciły eleganckimi strojami. Jak się zaprezentowali?

Księżna Kate i książę William często pokazują się publicznie z dziećmi, co wśród ich fanów wzbudza ogromne emocje. Książęcej parze podczas oficjalnych wyjść towarzyszą zawsze fotoreporterzy, tak było również w świąteczny poranek. Fotografowie uchwycili królewską rodzinę w drodze na mszę. Z tej okazji Kate wybrała elegancką stylizację, od której ciężko oderwać oczy. Jej dzieci wystąpiły w równie gustownych strojach.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Tak książę William i księżna Kate spędzili Wielkanoc

W niedzielny poranek brytyjska rodzina królewska świętowała Wielkanoc. Wspólnie wybrali się na mszę do kaplicy świętego Grzegorza. W drodze towarzyszyło im wielu fotoreporterów. Nie zabrakło ujęć króla Karola z Camillą, księżnej Anny czy księcia Andrzeja. Uwagę przykuł jednak następca tronu, książę William, wraz z rodziną. Księżna Kate i jej mąż wybrali się do świątyni wraz ze swoimi pociechami: księciem George'em, księżniczką Charlotte i księciem Louisem. Wspólne zdjęcia szybko obiegły internet. Royalsi zaprezentowali się w bardzo szykownych strojach. 

Świąteczne stylizacje rodziny królewskiej

Panie z rodziny królewskiej postawiły na eleganckie płaszcze i kapelusze. Królowa małżonka Camilla wybrała długą, granatową sukienkę. Jej ubiór zdobiły piękne, nietypowe hafty. Całość dopełniła klasycznymi, czarnymi szpilkami. Z kolei księżna Anna założyła klasyczny, biały płaszcz, a także wysokie buty. To jednak księżna Kate najbardziej przykuła uwagę.

Brytyjska rodzina królewska świętuje WielkanocBrytyjska rodzina królewska świętuje Wielkanoc fot. Yui Mok / AP/Agencja Gazeta.pl

Żona Williama postawiła na długą niebieską suknię i płaszcz od Catherine Walker. Stylizację dopełniła kapeluszem marki Lock and Co i torebką w tym samym kolorze. Kate zdecydowała się także na proste, kremowe szpilki, które były idealnym przełamaniem koloru. Nie mogło zabraknąć biżuterii. Piękne, granatowe kolczyki pochodziły od Carousel Jewels. Dzieci królewskiej pary również prezentowały się elegancko. Każde z nich miało w swoim stroju niebieski akcent. Najstarszy, książę George, wybrał granatowy krawat. Księżniczka Charlotte zaprezentowała się w jasnoniebieskich rajtuzach i kokardzie. Oczy wszystkich zwróciły się również w stronę najmłodszego księcia Louisa. Chłopiec miał na sobie krótkie niebieskie spodenki, białą koszulę i garnitur. ZOBACZ TEŻ: Książę George i książę William na meczu. Jak dwie krople wody! Spójrzcie tylko na ich miny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.