Robert Lewandowski na wiele pozwala córkom. Przed tym jednak się wzbrania

Robert Lewandowski uwielbia spędzać czas z córkami. W najnowszym wywiadzie przyznał jednak, że na pewną rzecz im nie pozwala.

Robert Lewandowski ma ostatnio powody do dumy, ponieważ oprócz intratnych kontraktów reklamowych może się cieszyć z premiery dokumentu "Lewandowski Nieznany", który wciąż jest numerem jeden na platformie Amazon Prime. Piłkarz udzielił w związku z promocją filmu dokumentalnego kilku wywiadów. W jednym z nich opowiedział o relacjach z córkami. Ujawnił, co robią w wolnym czasie i na co im pozwala.

Zobacz wideo Robert Lewandowski tłumaczy się ze straty, po której mogliśmy stracić gola

Robert Lewandowski uwielbia bawić się z córkami. Jednej zabawy jednak nie znosi

Robert Lewandowski, kiedy tylko ma wolną chwilę, poświęca ją na zabawę z córkami. Anna Lewandowska i piłkarz wychowują dwie córki: Klarę i Laurę. Para często dzieli się z fanami rodzinnymi kadrami w mediach społecznościowych. Tym razem piłkarz w wywiadzie z Damianem Michałowskim w ramach cyklu "Rozmowy Dzień dobry TVN" poruszył temat kontaktu z dziećmi. Sportowiec lubi bawić się z córkami nawet w stereotypowo dziewczęce zabawy, ale jest jedna rzecz, na którą się nie zgodzi. Chodzi o malowanie paznokci. 

Paznokci nie dałem sobie jeszcze pomalować. Od tego uciekam, ale daję sobie malować twarz, ręce. Już nie mówię o ubraniach, ale przy paznokciach się wstrzymuję. Uczyłem się wiązać warkoczyki, uczyłem się robić kucyki. Jak chcą, to im czeszę włosy.

Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska Anna Lewandowska kibicuje z Małgorzatą Rozenek. Jest też siostra Lewego

Robert i Anna Lewandowscy - rodzina

Lewandowscy tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Poznali się w 2007 roku na obozie integracyjnym dla studentów AWF. W 2011 roku odbyły się oświadczyny na pięknych Malediwach. 22 czerwca 2013 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Później na świat przyszły ich dwie córki - Klara i Laura. 

Więcej o: