Maffashion wściekła się na materiał "Uwagi" TVN o Fabijańskim. Stacja podjęła działania

Dokument o Sebastianie Fabijańskim w "Uwadze!" TVN-u spowodował wiele kontrowersji w internecie. Maffashion zarzuciła materiałowi brak rzetelności. Produkcja zareagowała na komentarz i zmieniła fragment o jej związku z aktorem.

Jeden z odcinków "Kulis sławy" transmitowany w "Uwadze!" w TVN-ie był szeroko komentowany w sieci. Wszystko za sprawą Sebastiana Fabijańskiego i materiału, w którym został opisany jego związek z blogerką modową. Maffashion była oburzona tym, co zobaczyła w programie i zapowiedziała, że musi podjąć kroki prawne. Okazało się, że producenci formatu zaczęli szybko działać i już można zobaczyć online odcinek ze zmienionym fragmentem o relacji aktora z influencerką.

Zobacz wideo Honorata Skarbek wystąpi na Gali FAME MMA? "Nie widzę siebie bijącą się po ryju"

Edytowano fragment odcinka z Fabijańskim w "Kulisach sławy". Maffashion interweniowała?

Emisja materiału z Sebastianem Fabijańskim zdenerwowała Maffashion. Blogerka modowa nie była zadowolona z fragmentu, w którym została przedstawiona jako negatywna postać, kiedy zakończył się jej związek z aktorem. Warto podkreślić, że to nie ona poruszała pierwsza w mediach ten temat. Tak podsumowano w "Kulisach sławy" relację Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego:

Po trzech latach w atmosferze skandalu rozstał się z influencerką. Julia Kuczyńska zaczęła komentować ich rozstanie, on nie pozostawał jej dłużny. Tak stał się negatywnym bohaterem plotkarskich portali i obiektem hejtu - podkreślono w "Kulisach sławy".

Zmiana materiału "Uwagi!" TVN. Teraz wygląda inaczej

Po interwencji Maffashion zmieniono fragment "Uwagi!", w którym mówiono o relacji blogerki i aktora. Zamiast głosu lektora opowiadającego ze swojego punktu widzenia o ich związku jest tylko muzyka. Nie brakuje za to innych części materiału opisujących m.in. walkę Fabijańskiego w Fame MMA.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.