Doda i Nergal znowu się spotkają. Internauci osłupieli. "Może wspólna fota?"

Swego czasu związek Dody i Nergala cieszył się sporym zainteresowaniem wśród mediów. Niestety, szczęśliwa miłość zakończyła się hucznym rozstaniem. Wygląda na to, że ta dwójka już niebawem będzie miała ponowną okazję do spotkania. Oboje wystąpią na prestiżowej gali.

Kilkanaście lat temu związek Dody z Nergalem był sensacją w polskim show-biznesie i nie schodził z głównych stron gazet. Różowa gwiazda popu i metalowy muzyk poważnie traktowali swój związek. Do zaręczyn doszło w 2010 roku. Wokalistka bardzo wspierała ukochanego w trakcie walki z ciężką chorobą. Wówczas to właśnie Doda apelowała do fanów o zgłaszanie się do bazy dawców szpiku. Nergalowi udało się pokonać białaczkę. Niestety, zaraz po wyzdrowieniu ich związek się rozpadł. Muzyk zostawił narzeczoną. Jakiś czas temu Doda wróciła pamięcią do tamtych chwil. W programie "Doda. 12 kroków do miłości" wyznała, że ukochany złamał jej serce, zostawiając ją z dnia na dzień. Z kolei Nergal w jednym z wywiadów dość brutalnie podsumował relację z wokalistką. Wygląda na to, że byli kochankowie wkrótce znowu się spotkają.

Zobacz wideo Doda w gorzkim wyznaniu: Jestem wykończona psychicznie

Doda i Nergal spotkają się po latach na gali Fryderyków 

Ścieżki Dody i Nergala ponownie splotą się na scenie. Wielkimi krokami zbliża się prestiżowa Gala Fryderyków 2023. Organizatorzy wydarzenia niedawno ogłosili, że ta dwójka będzie urozmaicać event swoimi występami muzycznymi. Gala odbędzie się 22 kwietnia na Arenie w Gliwicach. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na antenie TVN. Ponadto oboje będą mieli szansę na zdobycie nagrody. Doda została nominowana w kategorii "Album roku pop" z płytą "Aquarius". Z kolei Nergal ma szansę otrzymać wyróżnienie w kategorii "Album roku metal" za album "Opvs Contra Natvram".

O wystąpieniu na Gali Fryderyków 2023 Doda poinformowała również w mediach społecznościowych. Wokalistka zapowiedziała, że podczas wydarzenia nie zabraknie niespodzianek. Do opublikowanego postu dołączyła krótki opis. "Zapraszam wszystkich na galę Fryderyków 22 kwietnia do Gliwic. Zaserwuję prawdziwą niespodziankę muzyczną!" - napisała na Instagramie.

 

Pod udostępnionym postem niemal natychmiast pojawiły się liczne komentarze. Internauci pośpieszyli z gratulacjami. Posypały się miłe słowa. "Cudownie! Nie możemy się doczekać", "Wow! Chyba pora kupić bilety", "Super, że wystąpisz!" - czytamy w komentarzach na Instagramie. Oprócz komplementów nie zabrakło nawiązania do byłego partnera. Internauci szybko zwrócili uwagę na fakt, że na scenie pojawi się także Nergal z zespołem Behemoth. "Może wspólna fota z Nergalem? Internety by oszalały, "Behemoth I Doda na jednej scenie?!", "Będą jaja w TVN" - pisali w komentarzach na Instagramie.

Doda w końcu odnalazła szczęście w miłości

Trzeba przyznać, że życie sercowe wokalistki było wyjątkowo zawiłe i skomplikowane. Oprócz Nergala Doda spotykała się m.in. z Radosławem Majdanem, Błażejem Szychowskim, Emilem Stępniem czy Maxem Hodgesem. W ubiegłym roku ukazał się nawet program "Doda. 12 kroków do miłości", w którym piosenkarka poszukiwała tego jedynego. Niestety bezskutecznie. Jednak zaraz po zakończeniu emisji okazało się, że Doda jest w związku z Dariuszem Pachutem. Od tamtej pory miłość kwitnie. Zakochani chętnie dzielą się wspólnymi chwilami na Instagramie. Ostatnio podróżnik obchodził 38. urodziny. Z tej okazji artystka przygotowała mu uroczą niespodziankę. Zobacz też: Doda jest wykończona psychicznie. "Chodzę ciągle w tych samych ciuchach". Otrzymała wsparcie od przyjaciół.

Więcej o:
Copyright © Agora SA