Szczepanik zostawił narzeczoną dziewięć dni przed ślubem. "Kiecka wisiała w szafie". Jego wybranka miała męża

Tomasz Szczepanik jest szczęśliwym i zakochanym mężem. Dla swojej obecnej żony zostawił narzeczoną. "Połowa rodziny była zdruzgotana" - powiedział w jednym z wywiadów.

Tomasz Szczepanik to jeden z członków zespołu Pectus. Od lat jest mężem Moniki Paprockiej, która jest menadżerką braci. Tworzą idealne i zgrane małżeństwo, ale żeby być razem, musieli podjąć wiele poważnych decyzji. Ich historia jest romantyczna, a zarazem być może bolesna dla innych. Szczepanik kilka razy opowiadał już o tym, że dla Moniki Paprockiej zostawił narzeczoną.

Zobacz wideo Wiedzieliście?

Tomasz Szczepanik zostawił narzeczoną dla obecnej żony. Historia jak z filmu

Lider zespołu Pectus o historii miłości z żoną opowiedział w m.in. w rozmowie z TVP Kobieta. Przyznał, że nie spodziewał się, że z menadżerką połączy go tak płomienne uczucie. Nie był w stanie więc stworzyć rodziny z obecną narzeczoną, dlatego zerwał z nią kilka dni przed ślubem. "Kiecka wisiała w szafie. Specjalnie jechałem do Warszawy po nią" - powiedział w programie Kuby Wojewódzkiego. Skomplikowaną sytuację miała też jego ukochana. Była mężatką z dwójką dzieci, ale rozwiodła się, by związać się z Tomaszem.

Trudna jest, wyboista, szorstka, szczególnie na początku. Żyjemy w rodzinie patchworkowej. Dla niej odwołałem swój ślub dziewięć dni przed. (...) Połowa mojej rodziny chciała mnie deportować, a połowa powiedziała, że to jest jednak twoja decyzja, bardzo trudna, ale jednak ją podjąłeś, przed - wspomina Szczepanik swoją historię w TVP. 

W jaki sposób poinformował o decyzji ówczesną narzeczoną? "Powiedziałem jej wprost, wydawało mi się to nieuniknione. Powiedziałem jej, że 'nie mogę cię oszukiwać po fakcie'. Nie jestem na to gotowy w tym momencie i do ślubu nie dojdzie" - mówił w TVP Kobieta. Podkreślił także, że nie żałuje tego, co zrobił, i gdyby ponownie znalazł się w takiej sytuacji, postąpiłby dokładnie tak samo.

Tomasz Szczepanik i Monika Paprocka - artysta i menadżerka

Szczepanikowie są partnerami nie tylko w życiu prywatnym, lecz także współpracują zawodowo. Paprocka nadal jest menadżerką zespołu Pectus. Oboje cenią sobie taki układ, ale starają się zachowywać granicę. "Mamy w domu taki prywatny, wewnętrzny kodeks. Rozgraniczamy, kiedy jesteśmy normalnym małżeństwem, a kiedy kolegami z pracy" - opowiadał wokalista w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie". Przy okazji wspomniał, dlaczego jeszcze nie wyszło mu z poprzednią partnerką, a więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Więcej zdjęć Tomasza Szczepanika i jego żony znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Tomasz SzczepanikTomasz Szczepanik fot. Kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.