Premiera kolekcji Marc Cain. Foremniak w pastelowym różu, Sieklucka z wypiętym brzuchem. Kurdej-Szatan orientalnie

Premiera najnowszej kolekcji Marc Cain nie obyła się bez uwielbianej przez gwiazdy ścianki. Pojawiła się na niej cała plejada znanych nazwisk. Nie zabrakło zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych stylizacji. Małgorzata Foremniak i Barbara Kurdej-Szatan święciły triumfy. Anna-Maria Sieklucka zaliczyła wpadkę.

Pokaz najnowszej kolekcji marki Marc Cain zebrał sporą rzeszę gwiazd. Obecni prześcigali się w coraz to lepszych stylizacjach i na pierwszy rzut oka widać było, że wyraźnie poczuli wiosnę. Małgorzata Foremniak i Barbara Kurdej-Szatan skupiły na sobie całą uwagę fotoreporterów. Prezentowały się zjawiskowo i wpisały się w najnowsze trendy. Anna-Maria Sieklucka mimo starań nie wypadła najlepiej. Nieodpowiedni fason spodni zdeformował jej sylwetkę.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem

Małgorzata Foremniak święci triumfy w pastelowym różu. Barbara Kurdej-Szatan założyła bogato zdobiony komplet

Małgorzata Foremniak pokazała się na ściance w typowo wiosennej stylizacji. Aktorka założyła białe, szerokie spodnie wpisujące się w obecne trendy. Uzupełniła je luźną marynarką w biało-różową kratę i topem o podobnej kolorystyce. Całość uzupełniły kremowe botki na szpilce. Stylizacja prezentowała się bardzo stylowo.

Małgorzata ForemniakMałgorzata Foremniak Fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan również poczuła powiew wiosny. Założyła szerokie, lejące spodnie w drobny wzór i bluzkę z bardzo modnym wiązaniem pod szyją. Przy tak zjawiskowym komplecie dodatki nie były potrzebne. Stylizacja mimo tego, że tak naprawdę składała się tylko z dwóch elementów wyglądała niezwykle modowo. Przywodziła na myśl dalekie podróże i orientalne klimaty.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan Fot. KAPiF

Anna-Maria Sieklucka mimo starań zaliczyła modową wpadkę. Dopasowane w pasie spodnie to prawdziwy niewypał

Anna-Maria Sieklucka mimo starań nie wypadła najlepiej. Założyła zielony garnitur, który całkowicie nie pasował do jej sylwetki, Spodnie były zbyt obcisłe i niepotrzebnie podkreśliły brzuch. Czarny, mocno wycięty top niepotrzebnie dodał całej stylizacji wulgarnego wydźwięku. Szpilki w tym samym kolorze także były ty zbyt masywne.

Anna-Maria SiekluckaAnna-Maria Sieklucka Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.