Miliarder zerwał zaręczyny z piątą narzeczoną. Trzy tygodnie temu była "tą jedyną". Powodem ma być sam Bóg

Rupert Murdoch po rozwodzie z Jerry Hall znalazł szczęście u boku Ann Lesley Smith. Para niedawno zaręczyła się, a dziś wiemy już, że ich związek należy do przeszłości.

Rupert Murdoch w wieku 92 lat postanowił dać szansę nowej miłości. Miliarder oświadczył się 66-letniej Ann Lesley Smith, z którą do niedawna tworzył szczęśliwy związek. Niemałe poruszenie w mediach wywołał fakt zerwania ich zaręczyn. Po miłości już nic nie zostało, a kobieta nie okazała się być "tą jedyną". Co wiadomo o kulisach rozpadu tego krótkiego związku? 

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

Rupert Murdoch zerwał zaręczyny z Ann Lesley Smith. Co się stało?

Rupert Murdoch w swoim życiu oświadczył się pięciu kobietom. Żaden z tych związków nie przetrwał jednak próby czasu. Australijsko-amerykański biznesmen jeszcze niedawno planował kolejny ślub. Ann Lesley Smith poznała miliardera w 2022 roku. Otrzymała od Murdocha pierścionek z diamentem o szlifie Asscher. Wszystko zapowiadało happy end, jednak po związku już nic nie zostało. Jeszcze niedawno para była razem na wakacjach. Prezenterka radiowa Ann Lesley Smith postanowiła dać szansę starszemu od niej biznesmenowi po tym, jak była wdową przez 14 lat. Dlaczego zatem doszło do zerwania zaręczyn? Z anonimowego źródła dowiadujemy się, że biznesmena i prezenterkę poróżniły kwestie wiary. Smith jest bowiem głęboko wierzącą osobą. Rzecznik Murdocha jak na razie nie chce zabierać głosu w sprawie. 

Rupert Murdoch już nie jest ze Smith. Co w przeszłości robiła jego była narzeczona?

Ann Lesley Smith jako 20-latka wyszła za mąż za Johna B. Huntingtona pochodzącego z bardzo zamożnej rodziny. Jego żona mogła wydawać 65 tys. dolarów na ubrania. Nie narzekała na brak luksusów. Do rozwodu doprowadziły porywczość Huntingtona i nadużywanie przez niego alkoholu. Wskutek tej relacji Smith miała myśli samobójcze. Odkąd zaczęła poświęcać swoje życie Bogu, jej życie stało się bardziej poukładane. Jej kolejnym mężem był muzyk Chester Smith, który odszedł w 2008 roku. Odejście artysty spowodowało spór o jego fortunę między dziećmi z poprzednich relacji a Ann Lesley Smith. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.