Lewandowska była w poważnym związku, zanim poznała Roberta. Ujawnia, czy ma kontakt z eks

Anna Lewandowska poznała Roberta Lewandowskiego na studiach. W podkaście "WojewódzkiKędzierski" opowiedziała o swoim poprzednim związku.

Anna Lewandowska poznała się z Robertem Lewandowskim na wyjeździe zapoznawczym przed rozpoczęciem studiów. Pobrali się w czerwcu 2013 roku, a dziś wychowują dwie córki, Klarę i Laurę. W podkaście "WojewódzkiKędzierski" trenerka została zapytana o najważniejszego chłopaka przed Robertem. Nie zastanawiała się długo nad odpowiedzią.

Zobacz wideo Zofia Zborowska o pierwszym spotkaniu z Lewandowskimi. Jej córka poznała Klarę i Laurę

Anna Lewandowska była w poważnym związku przed poznaniem Roberta

Anna Lewandowska ujawniła, że była w poważnym związku z niejakim Arturem. "To był chłopak z liceum (...) To było bardzo dawno temu" - powiedziała. Kuba Wojewódzki dopytywał o to, dlaczego ten związek się zakończył. Lewandowska jednak nie chciała zdradzać szczegółów.

Nie pamiętam takich szczegółów, żeby tutaj dobrze odpowiedzieć (...) Milanówek, Podkowa Leśna - powiedziała, wspominając dawne czasy.

Dopytywana o to, czy mają kontakt, powiedziała, że nie, ale jakiś czas temu przypadkiem się spotkali. "Nie mamy kontaktu. Kilka lat temu spotkaliśmy się na planie, bo gdzieś pracował na planie zdjęciowym, ale nie, nie mamy kontaktu" - wyjawiła. Kuba Wojewódzki zastanawiał się, czy dawni koledzy Anny Lewandowskiej odzywają się do niej, odkąd została żoną Roberta.

Cale swoje życie miałam skupione na karate (...) Tam miałam dużo przyjaciół i to grono, z którym przebywałam. Szkołę jakoś podświadomie wymazałam ze swojej pamięci, w kontekście tego, była ważnym aspektem w czasie dojrzewania, ale karate i ludzie z reprezentacji Polski to byli moi przyjaciele, z którymi spędziłam niesamowite lata - powiedziała.

Jak Anna Lewandowska poznała Roberta Lewandowskiego?

Anna Lewandowska na premierze dokumentu "Lewandowski Nieznany" ujawniła, jak wyglądały jej początki związku z Robertem Lewandowskim. "Poznałam go 14 lat temu, miesiąc przed rozpoczęciem studiów, na wyjeździe zapoznawczym. Mieliśmy spotkanie integracyjne. Weszłam na stołówkę, a on przedstawił mi się jako Andrzej" - powiedziała Plotkowi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.