Joanna Przetakiewicz o kulisach rozstania z Janem Kulczykiem. Podała powód. "Takie życie potrafi cię przepalić"

Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że Jan Kulczyk był jej miłością życia. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. W jednym z ostatnich wywiadów znana bizneswoman zdradziła powody rozstania z miliarderem.

Joanna Przetakiewicz związała się z Janem Kulczykiem w 2003 roku. Ich związek przetrwał niecałą dekadę. Nie jest tajemnicą, że miliarder pomógł jej w stworzeniu marki odzieżowej, która stała się jej "drugim dzieckiem". Przetakiewicz poświęciła się jej do tego stopnia, że nie miała czasu dla partnera. Choć jako jego ukochana nie musiała pracować, nie wyobrażała sobie tego i każdą wolną chwilę poświęcała biznesowi.

Zobacz wideo Synowie Joanny Przetakiewicz poszli w jej ślady

Joanna Przetakiewicz o pracy. Dlatego rozstała się z Janem Kulczykiem

Niedawno Joanna Przetakiewicz udzieliła wywiadu Żurnaliście. W szczerej rozmowie wypowiedziała się m.in. o swoim pracoholizmie, przez który rozpadł się jej związek z Janem Kulczykiem. Założycielka La Manii nie chciała odcinać kuponów i pobierać profitów, od bycia partnerką znanego biznesmena. Tym bardziej, że była nauczona niezależności od dawna. Intensywne życie zawodowe, które wiodła zarówno ona jak i Jan, przyczyniło się do wygaśnięcia bliższych uczuć. Były momenty, w którym zakochani potrafili jednego dnia być w trzech krajach.

Poczułam w pewnym momencie, że muszę znowu pracować, bo byłam do tego przyzwyczajona. Pracowałam od 22. roku życia, zawsze byłam niezależna i gdzieś we mnie rósł głód takiej sytuacji, że ja jednak muszę robić coś dla siebie. Potem, w tym całym natłoku obowiązków, niesamowicie intensywnego trybu życia, stało się to szalenie trudne. W jakimś sensie zaczęła się ta sytuacja tak zagęszczać i my byliśmy tak zajęci, że takie życie potrafi cię przepalić - wyznała Joanna Przetakiewicz w podcaście.

Joanna Przetakiewicz: Mężczyźni wolą, kiedy ich żony nie pracują

W dalszej części rozmowy Joanna Przetakiewicz zwróciła uwagę na kobiety, które będąc w związku z bogatymi mężczyznami, porzucają swoje życie zawodowe i oddają się tylko domowym obowiązkom. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że dla niej zawsze było ważne spełnienie zawodowe. "Bardzo często jest tak, że mężczyźni, którzy mają wybitną karierę, wolą, kiedy ich żony nie pracują, ponieważ oni chcą mieć tę drugą stronę, która się dostosowuje. Taka kobieta jest dla nich wsparciem - stwierdziła i dodała, że ona by tak nie umiała. Według niej większość mężczyzn chce mieć przy sobie kobietę, która "się dostosowuje, ma w sobie spokój, relaks". 

Bal Fundacji TVNBal Fundacji TVN skos / KOS SZYMON/KAPiF.pl

Dziś Joanna Przetakiewicz jest szczęśliwą żoną Rinke Rooyensa, którego poślubiła w 2020 roku. Co ciekawe, zakochani poznali się 11 lat przed tym, jak się sobą zainteresowali. Do ich kolejnego spotkania doszło dopiero na 50. urodzinach projektantki w 2017 roku, po których zaczęli się ze sobą spotykać. Przetakiewicz nie ukrywa, że ze znanym producentem telewizyjnym udało się jej stworzyć partnerski związek, w którym obie strony są sobie równe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.