Anna Mucha z mężczyzną w odważnych kadrach pod prysznicem. Uwaga: nie jest to Jakub Wons

Anna Mucha podzieliła się z fanami zmysłowymi kadrami spod prysznica. Co ciekawe nie występuje na nich z aktualnym partnerem, Jakubem Wonsem. To żart na prima aprilis? Na widzów serialu z jej udziałem czeka w najbliższym odcinku dużo wrażeń.

Anna Mucha trzy lata temu ułożyła sobie życie z aktorem i reżyserem teatralnym Jakubem Wonsem. Para stroni od mediów i niewiele wiadomo o ich relacji. Wcześniej aktorka uwielbiana za rolę Magdy Marszałek w serialu "M jak miłość" była związana z Marcelem Sorą. Para ma razem dwójkę dzieci, syna Teodora i córkę Stefanię. Mucha z okazji Prima Aprillis opublikowała na Instagramie kilka gorących kadrów spod prysznica i zachęciła fanów do spekulacji. 

Zobacz wideo Anna Mucha rozpływa się nad domowymi lodami

Anna Mucha w gorących kadrach pod prysznicem. Prima aprilis? 

Anna Mucha 1 kwietnia opublikowała na Instagramie zdjęcia spod prysznica z tajemniczym mężczyzną. Aktorka nawiązała też do żartów z okazji prima aprilis. Fani od razu poznali mężczyznę na fotografii. Nie jest to z pewnością aktualny partner Muchy, Jakub Wons. Dla fanów serialu "M jak miłość" ta zagadka była banalnie prosta. Udostępniony kadr przedstawia Magdę Marszałek, w którą w serialu "M jak miłość" wciela się właśnie Anna Mucha. Fani serii nie kryli podekscytowania, bo tak odważna scena pod prysznicem oznacza też wielki przełom w relacji bohaterów. Wygląda na to, że Magda wybaczyła ostatecznie zdradę Andrzejowi (Krystian Wieczorek) i doszło do wielkiego pogodzenia na miarę Greya, jak podkreślili fani produkcji. 

'Twoja Twarz Brzmi Znajomo'. Krzysztof Ibisz oberwał za kontrowersyjną charakteryzację. 'Black face w 2023 roku'? "TTBZ". Krzysztof Ibisz oberwał za kontrowersyjną charakteryzację

Żart to czy nie żart…? - zapytała na Instagramie.
 

Anna Mucha rozgrzała internet do czerwoności. Fani "M jak miłość" już zacierają ręce

Odgrywana przez Annę Muchę Magda, to w serialu "M jak miłość" jedna z ulubionych bohaterek widzów. Po latach zawodów miłosnych Magda zakochała się w swoim przyjacielu Andrzeju. Od kilku sezonów byli jednym z najbardziej udanych związków w serialu, ale scenarzyści postanowili zakończyć tę idyllę. Andrzej najpierw zdradził Magdę, a potem okazało się, że będzie miał dziecko z inną kobietą. Jego kochanka jednak straciła ciążę. Od jakiegoś czasu Andrzej zabiega o odzyskanie Magdy i wygląda na to, że nastąpi ostateczne pogodzenie właśnie pod prysznicem. Co na to fani? Są zachwyceni i już czekają na emisję odcinka. Będzie się działo. Będziecie oglądać? 

Sławomir i Kajra Kajra o nowej piosence Sławomira. Wspomniała o kryzysie wieku średniego

"Będzie zmysłowo i erotycznie! Brawa dla aktorów i scenarzystów serialu za tą scenę. Wystarczy już tego dramatu w serialu. Zbyt dużo jest go w realnym życiu. Prawdziwe uczucie zawsze zwycięży" - ucieszył się jeden z fanów. "Takie sceny w TVP? No świat się kończy" - dodał ktoś inny. "Produkcja pozazdrościła scen z Greya. No pięknie... Czy prezes o tym wie?" - żartuje internauta.

 

Co jeszcze słychać w serialu? Wiedzieliście, że jeden z aktorów, który przed laty grał w produkcji, wstąpił do zakonu? Jakub Strzelecki zagrał pamiętną rolę w "M jak miłość", gdzie wcielił się w psychologa Darka, który prześladował Kingę Zduńską. Aktor nie znalazł jednak powołania na planie filmowym. Więcej przeczytacie TUTAJ.

Więcej o: