Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zaszaleli z przyjęciem dla córki. "W końcu normalne, dziecięce urodziny"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zorganizowali bajkowe przyjęcie z okazji drugich urodzin ich córki Neli. Impreza była tematyczna i motywem przewodnim była słynna świnka Peppa, którą uwielbiają dzieci. Zobaczcie, jak piękne udekorowali wnętrze.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz w czerwcu 2022 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Małżeństwo wychowuje dwójkę dzieci. W styczniu 2020 roku na świat przyszła Pola, a rok później Nela. Wokalistka jest teraz w trzeciej ciąży, więc rodzina wkrótce się powiększy. Jak się okazuje, na tym nie zamierzają poprzestać. Szczęśliwi rodzice właśnie zorganizowali przyjęcie urodzinowe jednej z córek. Nela właśnie skończyła dwa lata.

Zobacz wideo Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o łączeniu pracy z wychowaniem dzieci

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz świętują drugie urodziny córki. Fani zachwyceni: wreszcie jest kolorowo

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski właśnie opublikowali zdjęcia z przyjęcia urodzinowego ich młodszej córki. Nela skończyła już dwa lata. Rodzice zadbali, aby ten dzień był wyjątkowy i zorganizowali imprezę z prawdziwym rozmachem. Przyjęcie odbyło się  w wynajętej sali, która została udekorowana w klimacie ulubionej bajki najmłodszych dzieci, czyli świnki Peppy. Wszędzie wisiały kolorowe pastelowe balony i dekoracje ze świnką. Na stole dla gości pojawiły się też świeże kwiaty. Podekscytowana dziewczynka zdmuchnęła świeczkę na torcie z motywem świnki i z radością otwierała prezenty. Fani byli pod wrażeniem organizacji przyjęcia. Jedna z internautek zabawnie podsumowała wybrane przez Sylwię Przybysz i Jana Dąbrowskiego dekoracje. 

"W końcu jakieś normalne, kolorowe, dziecięce urodziny. Do niektórych beżowych mamusiek strach zanieść prezent w kolorowym papierze" - napisała jedna z internautek. "Drugie urodziny lepsze niż moja osiemnastka. Wszystkiego dobrego dla Neli" - dodała inna komentująca. "Ale to wszystko pięknie wygląda" - zachwycają się fani.
 

Sylwia Przybysz jest w trzeciej ciąży. Chciałaby jeszcze jednego bobasa

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski oczekują narodzin kolejnego dziecka. Są już rodzicami dwóch córek i niedawno wyjawili informację o kolejnej ciąży. Para długo trzymała tę wiadomość w tajemnicy, ale w związku ze zobowiązaniami zawodowymi było to niezwykle trudne. Szczególnie dla Sylwii. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post zdradziła, że najchętniej o kolejnym dziecku powiedziałaby dopiero po jego urodzeniu.

Utrudniało mi to pracę, bo nie każde zdjęcie mogę zrobić, nie każdą współpracę mogę zrealizować i nie wszędzie mogę wyjść. Chociaż w tej ciąży stwierdziłam, że najchętniej to bym ją ogłosiła po porodzie. Czuję się komfortowo, jak jestem sama ze sobą w domu, z najbliższymi i z tą sytuacją, ale to jest niemożliwe, więc fajnie, że już się podzieliliśmy tą informacją - wyznała w rozmowie z serwisem.
 

Tym razem młodzi rodzice planują poznać płeć swojego dziecka dopiero po porodzie, ale podkreślają w wywiadach, że może być to trudne. Jak podkreślili, najważniejsze, aby dziecko było zdrowe. Jak się okazuje, para chciałaby mieć jeszcze większą rodzinę i już w planach jest kolejne dziecko. Jak podkreśliła sama Sylwia, czuje się bardzo dobrze w roli matki. 24-latka wyznała, że czerpie dużo przyjemności z dzielenia się swoim życiem z innymi i bardzo docenia pracę, która daje jej takie możliwości.

Zaczęłam się zastanawiać, co będę robić po 30-stce. Jeszcze pewnie bym chciała z jednego bobasa, więc może poczekam. Ja czuję powołanie do bycia matką. Odnajduję się w tym bardzo i nie widzę siebie w innej roli. Fajnie, że mogę dzielić się swoim życiem w internecie i na Instagramie i fajnie, że mogę robić to, co kocham, czyli mieć swoją rodzinkę i swoją gromadkę - podsumowała.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.