Adam Zdrójkowski ostro o kolegach z branży. "Ego jest gdzieś wyświechtane"

Adam Zdrójkowski w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się o kolegach z branży, którym odbiła woda sodowa. Nie przebierał w słowach.

Adam Zdrójkowski od najmłodszych lat jest związany z show-biznesem. Pierwsze kroki jako aktor stawiał już w wieku czterech lat i był jednym z bohaterów "Rodziny zastępczej". Później zagrał w kilku filmach, ale to dopiero "Rodzinka.pl" otworzyła mu drzwi do sławy. W jednym z ostatnich wywiadów gorzko wypowiedział się o kolegach z branży.

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski i jego sprawy sercowe. Tata wskazuje cechy potencjalnej synowej

Adam Zdrójkowski gorzko o kolegach z branży

Adam Zdrójkowski branżę zna od podszewki. Od początku kariery miał okazję uczestniczyć w licznych imprezach, zagrał w polskich produkcjach, a oprócz tego spełniał się jako prezenter TVP i Polsatu. Na swojej drodze spotkał wielu celebrytów i z pewnością wyrobił sobie o nich zdanie. W rozmowie z Plejadą wyznał, że miał okazję poznać osoby, którym woda sodowa mocno uderzyła do głowy. Miał tu na myśli tych, którym sława przyszła łatwo.

Najczęściej gubią się osoby, które bardzo szybko wszystko dostają, czyli szybkie pieniądze i karierę. Idzie im dobrze, przez rok, dwa lata i ta kariera wystrzela na tyle, że mogą się już równać z osobami, które w tej branży siedzą już wiele, wiele lat. Najczęściej wtedy odbija takim osobom. Nagle system wartości się zaburza, myślą o innych rzeczach. Ego jest gdzieś wyświechtane. Mam nadzieję, że nigdy tak nie miałem, ale to nie mnie oceniać - mówił Adam Zdrójkowski w rozmowie z portalem.

Adam Zdrójkowski ma konflikt z bratem byłej dziewczyny 

Adam Zdrójkowski przez około pięć lat był związany z Wiktorią Gąsiewską, którą poznał na planie "Rodzinki.pl". Para w październiku 2021 roku oficjalnie potwierdziła, że się rozstali, jednak nie ujawniali kulis rozstania. Nowe światło na rozpad związku aktorów rzucił jakiś czas temu Mateusz Gąsiewski, brat Wiktorii. W jednym z wywiadów po gali High League wyznał, że ma złe relacje z byłym "szwagrem", czego powodem ma być fakt, w jaki sposób traktował jego siostrę. Wyzwał go nawet do oktagonu. Do tej pory Zdrójkowski nie zdradził, czy podejmie rękawicę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.