Sobota bez "Dzień dobry TVN". Produkcja wydała oświadczenie. Zdradza, co dalej z programem

W sobotni poranek fani "Dzień dobry TVN" mogli być rozczarowani. Stacja zrezygnowała z emisji programu. Wydała oświadczenie i ujawniła, kiedy śniadaniówka wróci na antenę.

"Dzień dobry TVN" na stałe weszło do ramówki stacji. Wiele osób nie wyobraża sobie poranka bez programu, w którym poruszane są ważne, społeczne tematy, ale też prezentowane są luźniejsze treści, takie jak triki urodowe, porady kulinarne, czy nowinki z życia gwiazd. W sobotę jednak zrezygnowano z emisji śniadaniówki. Wszystko przez konkurs skoków narciarskich w Planicy. Kiedy "Dzień dobry TVN" wróci na antenę?

Zobacz wideo Janachowska o transferze Rozenek do "Dzień dobry TVN"

"Dzień dobry TVN" odwołane. Stacja wydała oświadczenie

Początkowo sobotnie wydanie śniadaniówki miało mieć zmienione godziny emisji - planowano, żeby program rozpoczął się od 7:30 i potrwał do 9:20. Z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne przeniesiono jednak piątkowe zawody w Planicy na następny dzień. Tym samym TVN zrezygnował z emisji "Dzień dobry TVN".

W sobotę kibicujemy naszym skoczkom - czytamy na profilu na Instagramie śniadaniówki.
 

Chociaż kibiców z pewnością nie brakuje, fani programu wyrazili swoje niezadowolenie w komentarzach. "Te skoki dawajcie do informacyjnego TVN24. Większość pracuje od poniedziałku do piątku, to w weekend chciałoby się wreszcie obejrzeć Dzień dobry TVN" - skomentowała internautka. Inny użytkownik Instagrama dodał: "Co za rozczarowanie! Włączam TVN a tam skoki, które już bokiem mi wychodzą!".

Paulina Krupińska, Damian Michałowski Krupinska i Michałowski nie wtrzymali. "Możecie się trochę uspokoić?"

"Dzień dobry TVN". Kiedy powróci na antenę?

Chociaż konkurs skoków narciarskich w Planicy potrwa cały weekend, to fani programu będą mogli obejrzeć go w niedzielę, jednak w skróconej wersji. "Dzień dobry TVN" powróci na antenę stacji TVN już w niedzielę drugiego kwietnia. Program zostanie jednak wyemitowany w innych godzinach. Startujemy o 7.30 i jesteśmy z wami do 9.20. Później razem będziemy kibicować naszym skoczkom" - czytamy na stronie programu. Niedzielne wydanie śniadaniówki poprowadzą Filip Chajzer i Małgorzata Ohme.

Więcej o: