Opozda widziała się z Królikowskim twarzą w twarz przed aferą. Wiadomo, czego dotyczyło spotkanie

Joanna Opozda i Antoni Królikowski żyją oddzielnie, ale formalnie nadal są małżeństwem. Od roku czekają na rozwód. W ostatnich dniach ich konflikt powrócił, a wszystko za sprawą osobistych zdjęć i wideo z aktorką, które pojawiły się w mediach społecznościowych aktora. Jak się okazuje, na chwilę przed aferą doszło do ich spotkania.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda nie rozstali się w zgodzie. Ich związek rozpadł się jeszcze zanim na świecie pojawił się syn Vincent. Na InstaStories aktora 29 marca można było obejrzeć przejmujące nagranie z zapłakaną Joanną w zaawansowanej ciąży. Szlochając, wyznała, że prowadzi wideo pamiętnik dla syna, by uświadomić go, że przez całą ciążę była samotna i nie mogła liczyć na ojca dziecka. Materiały zniknęły, a Królikowski przekazał, że ktoś włamał mu się na konto. Do sprawy odniosła się także Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Jak właśnie wyszło na jaw, chwilę przed aferą z InstaStories doszło do spotkania jeszcze małżonków. 

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Królikowski i Opozda spotkali się twarzą w twarz przed aferą. Wiadomo, czego dotyczyło 

Jak podał portal se.pl, Joanna Opozda i Antoni Królikowski spotkali się twarzą w twarz 28 marca w jednej z kancelarii na warszawskiej Pradze, która zajmuje się mediacjami. Do zdarzenia doszło dwa dni przed publikacją intymnych InstaStories. Świadek wydarzenia w rozmowie z portalem ujawnił, że "najpierw pojawił się Antek, chwilę później do budynku wbiegła Asia. Po kilkudziesięciu minutach on wyszedł zapalić papierosa i wrócił do środka". Dodał również, że po ponad dwóch godzinach mediacje się zakończyły. Małżonkowie opuścili budynek osobno, a Opozda wyszła po mężu pół godziny później.

Nie jest tajemnicą, że wiele szczegółów z ich życia może zostać wykorzystane w procesie rozwodowym. Nie tak dawno aktor podczas jazdy samochodem został skontrolowany przez policję, a test na obecność narkotyków wykazał, że był pod wpływem zakazanych substancji. Królikowski twierdził, że dzień wcześniej zażywał medyczną marihuanę, która pomaga mu złagodzić objawy stwardnienia rozsianego. Jak ujawnił adwokata Mariusza Stankiewicza w rozmowie z Plejadą, wspomaganie leczenia medyczną marihuaną może zostać wykorzystane przeciwko aktorowi w procesie.

W każdym stanie sprawy o rozwód lub separację sąd może skierować strony do mediacji w celu ugodowego załatwienia spornych kwestii dotyczących zaspokojenia potrzeb rodziny, alimentów, sposobu sprawowania władzy rodzicielskiej, kontaktów z dziećmi oraz spraw majątkowych podlegających rozstrzygnięciu w wyroku orzekającym rozwód lub separację - można przeczytać na stronie so.gov.pl.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski - kiedy rozwód? 

Jak podaje "Super Express" w sądzie nie ma jeszcze wyznaczonego terminu rozprawy rozwodowej. Joanna Opozda i Antek Królikowski już od jakiegoś czasu przygotowują się do formalnego zakończenia ich krótkiego małżeństwa. Magazyn "Rewia" podał, że Antoni Królikowski zamierza walczyć o rozwód bez orzekania o winie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.