"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil narzeka na pogodę. My patrzymy na jego brodę. Co za zmiana!

Kamil Borkowski z siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszedł niemałą metamorfozę. Zdecydował się na zapuszczenie brody. Sprawdźcie, jak wygląda w nowej odsłonie.

Kamil popularność zyskał dzięki udziałowi w siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci zdecydowali się na połączenie go z Agnieszką. Początkowo wyglądali na dobrze dobranych, kiedy jednak kamery opuściły włocławskie mieszkanie pary, Borkowski przyznał, że nic nie poczuł do swojej żony. Aktualnie małżeństwo jest już po rozwodzie i pozostaje w koleżeńskiej relacji. Ponadto Kamil i Agnieszka prężnie działają w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie uczestnika telewizyjnego eksperymentu nieco nas zaskoczyło...

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Victoria Beckham wybaczyła zdradę mężowi. Te gwiazdy też dały drugą szansę partnerom Victoria Beckham wybaczyła zdradę mężowi. Te gwiazdy też dały drugą szansę partnerom

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil zapuścił brodę. W takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy

Kamil dodał zdjęcie na Instagramie z krótkim komentarzem dotyczącym nierozpieszczającej rodaków pogody. Na ujęciu dało się zauważyć, że uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydował się na odświeżenie wizerunku. Dotąd Borkowski nie pozwalał, by zarost na jego twarzy był widoczny. Nadchodząca wiosna skłoniła go chyba do małej rewolucji, bowiem były mąż Agnieszki zapuścił brodę... W takim wydaniu wygląda na pewno dojrzalej.

Anna Lewandowska Stylowe biuro Anny Lewandowskiej. "Czuję się jak w domu"

Poproszę już piątek. I gdzie jest wiosna?! - żalił się Borkowski na Instagramie.

Kamil 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Kamil 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram, @borkowski.94

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil i Agnieszka są już w nowych związkach

Zarówno Kamil, jak i Agnieszka ułożyli sobie już życie po nieudanym małżeństwie. Borkowski związał się z piękną blondynką. Jego wybranką jest 22-letnia Ukrainka, z którą chętnie publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Agnieszka miłość odnalazła z kolei u boku tajemniczego Sebastiana. Para niedawno świętowała pierwszą rocznicę związku, a na ich profilach na Instagramie pojawił się filmik podsumowujący rok znajomości.

Więcej o: