Rozenek i Majdan na premierze książki "Kalibabka". Prezenterka w zielonych cętkach. Show skradł Radosław w kaczych butach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w środowy wieczór pojawili się na premierze książki Wiktora Krajewskiego "Kalibabka". "Perfekcyjna" postawiła na zielony look. Były piłkarz wystąpił w drogich butach.

29 marca odbyła się premiera książki Wiktora Krajewskiego "Kalibabka". To historia największego uwodziciela PRL-u. Na wydarzenie wybrał się tłum gwiazd w tym Misheel Jargalsaikhan, Katarzyna Bonda, Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską, Monika Mrozowska, Irena Kamińska-Radomska, a także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Małżeństwo jak zwykle wyglądało stylowo. Dawno wspólnie nie pozowali na ściance. 

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek-Majdan chciałaby usłyszeć od polityków przed wyborami?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na premierze książki

Celebrytka codziennie ma kalendarz wypełniony zadaniami. 28 marca wspierała Roberta i Annę Lewandowskich podczas premiery filmu "Lewandowski Nieznany". Dzień później u boku męża pojawiła się na kolejnej premierze - książki o Jerzym Kalibabce autorstwa Wiktora Krajewskiego. "Perfekcyjna" już wcześniej zachwycała się dziełem dziennikarza. Małgorzata Rozenek przybyła na event ubrana w zieloną, satynową sukienkę w zwierzęcym princie. Cętki były jednak różowo-czerwone. Mini sukienka była zapinana wysoko pod szyją. Do kreacji prezenterka dobrała wysokie czarne kozaki i zieloną, satynową marynarkę. W ręce trzymała czarną torebkę. Radosław Majdan założył spodnie garniturowe i marynarkę w stylu żeglarskim. Aby stylizacja była bardziej casualowa, do całości dobrał czarny kardigan i biały t-shirt. Na nogach miał białe buty od Louis Vuitton w kaczki za ponad 11 tys. złotych. 

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan Fot. AKPA

Magdalena Stępień, Magdalena Pieczonka, Maja Hyży ZoZo Luxury. Stępień w krótkim żakiecie. Pieczonka w odważnych wycięciach

Historia Jerzego Kalibabki

Jerzy Kalibabka uchodził za największego amanta PRL i miał status niemalże gwiazdy. Sam przyjął pseudonim "Tulipan". Choć początkowo balansował na granicy prawa, szybko zwykłe miłosne podboje i jednorazowy seks przestały mu wystarczać. Uwodził i okradał kobiety, niektóre także gwałcił. Nie wiadomo dokładnie, ilu dzieci się doczekał, ale mówi się, że nawet około 30. Mężczyzna w 1984 roku został skazany na karę 15 lat pozbawienia wolności. Wyszedł z więzienia po niespełna dziesięciu latach na skutek amnestii. Kalibabka zmarł w 2019 roku. Na podstawie jego historii powstało wiele dzieł, w tym serial "Tulipan" i książka "Kalibabka" Wiktora Krajewskiego.

Więcej o: