Joanna Krupa przyłapana przez paparazzi. Patrzymy na dłoń. Jednej rzeczy brakuje [ZDJĘCIA]

Wyluzowana Joanna Krupa została sfotografowana w Los Angeles bez obrączki na palcu. Zaledwie kilka dni wcześniej jej mąż złożył pozew o rozwód.

Media od dłuższego czasu wieściły już rozpad małżeństwa Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Podejrzenia zaczęły pojawiać się, gdy celebrytka w wywiadach zaczęła mówić o swoim mężu jako o "ojcu swojego dziecka". 27 marca tego roku amerykański serwis People poinformował, że Douglas Nunes złożył pozew o rozwód. Teraz do sieci trafiły zdjęcia Joanny Krupy, na których nie ma obrączki. 

Zobacz wideo Joanna Krupa pozowała na ściance z córką. Mała Asha wysyłała buziaki reporterom

Joanna Krupa spaceruje bez pierścionka na palcu. Jej mąż złożył pozew rozwodowy 

Supermodelka została sfotografowana przez paparazzi zaledwie kilka dni po informacji o papierach rozwodowych. Joanna Krupa wydawała się być pogodna i wyluzowana. Z uśmiechem na twarzy rozmawiała przez telefon. Miała na sobie szary dres, trampki i różową kurtkę. Uwagę zwrócił jednak brak obrączki, a także pierścionka zaręczynowego z dużym diamentem. 

Joanna KrupaJoanna Krupa Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

W pozwie rozwodowym mowa o "różnicach nie do pogodzenia"

Joanna Krupa zaręczyła się z przedsiębiorcą Douglasem Nunesem w 2018 roku. Ślub cywilny wzięli pod koniec lipca tego roku, a 4 sierpnia także kościelny. W 2019 roku na świat przyszła ich córka Asha-Leigh Nunes. Para nadal mieszka razem w ich domu w Los Angeles. W pozwie rozwodowym Dougles Nunes wspomniał o "różnicach nie do pogodzenia". Żąda wspólnej prawnej i fizycznej opieki nad ich córką i wnosi o podział majątku przez sąd. Joanna Krupa poinformowała fanów na Instagramie, że decyzję o separacji podjęła wspólnie z mężem. Dodała, że obecnie żyją razem jako przyjaciele. Jurorka "Top Model" była wcześniej żoną Romaina Zago. Rozwód nastąpił w 2017 roku. 

 
Więcej o: