Edyta Górniak komentuje rozwód Joanny Krupy. "Joasia mi tak ufa, że zwierzyła mi się wcześniej"

Edyta Górniak twierdzi, że już wcześniej wiedziała o rozwodzie Joanny Krupy z Douglasem Nunesem. Skąd? Od samej modelki, bo ta jej ufa. Ciekawe czy po tych słowach dalej będzie ufała tak samo.

Od jakiegoś czasu media spekulowały, że Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes przechodzą kryzys. Para nie komentowała doniesień, ale na jaw wyszło, że Nunes złożył dokumenty rozwodowe. Co więcej z dokumentów wynika, że powodem rozstania pary były "różnice nie do pogodzenia" (szerzej na ten temat pisaliśmy TUTAJ). Teraz rozwód rodziców małej Ashy Leigh Nunes komentuje Edyta Górniak.

Zobacz wideo Joanna Krupa o relacji z Edytą Górniak i drożyźnie w Ameryce

Edyta Górniak o rozwodzie Joanny Krupy: Obiecałam ją wspierać

Nie wszyscy mogą to wiedzieć, ale Edyta Górniak i Joanna Krupa są przyjaciółkami. Panie miały nawiązać bliższe relacje, gdy wokalistka mieszkała w Los Angeles. Wygląda na to, że nadal się sobie zwierzają, bo Edyta Górniak w rozmowie z Pomponikiem pochwaliła się, że jako jedna z pierwszych wiedziała o tym, że modelka się rozwodzi. Dodała też, że będzie ją wspierać, w czym ma już wprawę, bo była przy Krupie, gdy ta rozstawała się z pierwszym mężem Romainem Zago.

Jestem bardzo wzruszona tym, że Joasia mi tak ufa, że zwierzyła mi się wcześniej, zanim musiała upublicznić tę wiadomość. Ja się z tą informacją troszeczkę oswoiłam. Obiecałam, że będę ją wspierać. Przeszłam też rozwód, także publiczny, więc myślę, że będę potrafiła ją wspierać. Jest mi przykro, że to jest kolejne rozstanie w jej życiu. Byłam obecna też przy tym pierwszym rozstaniu, bo my mieszkaliśmy wtedy z Allanem w Los Angeles, widzieliśmy się bardzo często - wyznała.

Joanna Krupa i Douglas Nunes - Ślub Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa był jak z bajki. Odbył się w Krakowie

Edyta Górniak wspomina małżeństwo Joanny Krupy

Na tym nie koniec, bo wokalistka, która słynie z kontrowersyjnych i często szkodliwych wypowiedzi zwłaszcza tych dotyczących zdrowia, zaczęła wspominać, jak jej przyjaciółka czuła się po pierwszym rozwodzie. Zatroskana opowiadała, że gdy w życiu Krupy pojawił się Nunes, modelka odżyła. Piosenkarka miał obserwować początki ich relacji.

Po paru miesiącach odżyła, zaczęła żyć tak normalnie, funkcjonować jak zwykle - zawsze zapracowana, kochająca, czuła, wspaniała dziewczyna. Nagle pojawił się mężczyzna. Wiecie, ona dostawała kwiaty prawie codziennie. (...) To był pierwszy mężczyzna, który zwrócił jej uwagę.

Dodała też, że wierzy, że nawet po rozwodzie tych dwoje nadal pozostanie przyjaciółmi, gdyż według niej "Życie jest jak rzeka - płynie sobie. Czasem jest tak, że ludziom jest po drodze razem, a czasami jest tak, że się po prostu te ich drogi zmieniają". Przypomnijmy, że Edyta Górniak sama jest rozwódką. W 2010 roku rozwiodła się z Dariuszem Krupą. Para doczekała się syna Allana, który obecnie ma 19 lat i nie chce utrzymywać kontaktów z ojcem. 

Więcej o: