Spektakularna metamorfoza "wójtowej z Rancza". Violetta Arlak schudła 20 kg. Blond loki zamieniła na platynowego boba

Violettę Arlak trudno rozpoznać. Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę. Nie tylko schudła, ale także odwiedziła fryzjera.

Violetta Arlak to polska aktorka teatralna, estradowa i filmowa. Na koncie ma dziesiątki udanych ról. Niewątpliwie największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak postać Haliny Kozioł w uwielbianym przez widzów serialu "Ranczo". Fani produkcji pokochali przebojową i pewną siebie żonę wójta, a Arlak na fali popularności "Rancza" w 2014 roku wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". W ostatnich sezonach produkcji zaskoczyła spektakularną metamorfozą. Violetta Arlak przyznała, że w sumie udało jej się zrzucić 20 kg. To nie koniec zmian.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Violetta Arlak sporo schudła. Zdradza sekret

Serial "Ranczo" zniknął z anteny w 2016 roku. Pod koniec produkcji widzowie mogli zauważyć metamorfozę serialowej Haliny. Aktorka kilka dni temu pojawiła się na nagraniu odcinka specjalnego "Szansy na sukces" z okazji Wielkanocy. Arlak wyglądała obłędnie. Już kilka lat temu przyznała, że schudła aż 20 kg i wygląda na to, że przez ten czas udało jej się utrzymać wagę. Serialowa Halina Kozioł ponad dekadę temu postanowiła schudnąć. Było to dla niej trudne, głównie z powodu jedzenia w towarzystwie. Dlatego zadecydowała, że nie będzie spotykać się z przyjaciółmi głównie po to, aby jeść.

Bohaterowie 'Rancza' Grała w "Ranczu" wójtową. Arlak przeszła metamorfozę. Inni aktorzy serialu też

Dziesięć lat temu powiedziałam kilogramom: stop! Od tamtej pory nie zapraszam zbyt często gości do domu, bo wtedy wypadałoby coś ugotować. A ja nie chcę, żeby jedzenie było głównym powodem spotkań towarzyskich. Dlatego zdecydowanie wolę kawiarnie - tłumaczy aktorka w "Rewii".

Violetta ArlakVioletta Arlak Fot. AKPA

Violetta Arlak zmieniła fryzurę

Nieskazitelna sylwetka to nie jedyna zmiana w wyglądzie aktorki. Violetta Arlak na nagraniach do programu TVP pojawiła się także w nowej fryzurze. Gwiazda wcześniej była kojarzona z burzą krótkich blond loków. Teraz ma proste włosy do ramion i grzywkę. Aktorka zmieniła również kolor na platynowy, a końcówki przyciemniono, tworząc efekt ombre. Arlak wygląda młodzieżowo i z pazurem w czarnych obcisłych spodniach, topie i transparentnej, różowej bluzce w kropki.

Więcej o: