"Love Island". Afery z Jayem i jego rzekomą dziewczyną ciąg dalszy. Jessica pokazała kolejne dowody

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje, według których Jay, uczestnik siódmej edycji "Love Island", miałby być w związku, kiedy wchodził do programu. Jego rzekoma partnerka opublikowała kolejne dowody, które mogą pogrążyć islandera.

Jay przedstawił się w wizytówce jako mężczyzna spokojny, który nie toleruje kłamstw i manipulacji. Widzowie szybko wywęszyli, że islander być może sam nie jest z nimi szczery. Głos zabrała rzekoma dziewczyna uczestnika "Love Island", która wprost przyznała, że jest z nim w związku (albo przynajmniej była, kiedy ten wchodził do programu). Po opublikowaniu serii screenów ich rozmów, Jessica wyciągnęła kolejnego asa z rękawa - zdjęcia korespondencji, która przyszła do ich wspólnego domu.

Metamorfozy uczestników programu 'Love Island' Metamorfozy uczestników programu "Love Island". Jak zmienili się przez lata?

Zobacz wideo "Love Island". Wraca drama Daniela i Tay. "Zgłaszam sprawę na policję"

"Love Island". Jessica publikuje kolejne dowody jej zażyłości z Jayem

Na zdjęciach opublikowanych na Instagramie widzimy, że Jessica otrzymała listy zaadresowane na Jakuba Wiśniewskiego. Tym samym starała się udowodnić, że ich związek jest zażyły do tego stopnia, że zdecydowali się na wspólne mieszkanie. Co więcej, rzekoma partnerka islandera pokazała również prywatne rozmowy, w których to ukochany nazywa ją "żoncią", siebie zaś "mężulkiem". Jay wysyłał też Jessice ślubne inspiracje i deklarował głębokie uczucie, którym darzył kobietę.

Listy, które zostały dziś dostarczone do domu mojego i Jaya. Oczywiście Jay wyraźnie nie jest singlem. Bez względu na to, czy zostanę z Jayem, czy nie, Jay nie był singlem, kiedy wchodził do programu. Ma dziewczynę w Wielkiej Brytanii. Jestem w szoku, że "Love Island" ukrywa ten fakt. (...) Jay nazywał mnie swoją żoną. Jay powiedział również, że nie spędził dnia bez myślenia o mnie i o nim - czytamy.

'Love Island''Love Island' Instagram, @jessicalouise.x

"Love Island". Jay twierdzi, że nie był w związku z Jessicą

Jay i produkcja "Love Island" nie mogli ignorować ciągłych doniesień na temat przed programowej przeszłości islandera. Karolina Gilon zaprosiła uczestnika na live'a, w trakcie którego zapytała go o Jessicę. Mężczyzna nie wyparł się znajomości z kobietą, ale jego zdaniem nie łączyła ich miłosna relacja, a raczej koleżeńska. Jaka jest prawda? Wiedzą to zapewne jedynie Jay i Jessica.

Więcej o: