Kiedy Zofia Zborowska pokaże córkę w sieci? Wyjaśnia, dlaczego ją chroni. Ma mocny powód [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zofia Zborowska nie dzieli się wizerunkiem dziecka w mediach społecznościowych. Robi to z konkretnego powodu. Kieruje się jedną zasadą.

Zofia Zborowska od 2019 roku tworzy zgrane małżeństwo z Andrzejem Wroną. Para w 2021 roku doczekała się córki Nadziei, która szybko stała się ich oczkiem w głowie. Od czasu do czasu dzielą się w mediach społecznościowych kulisami rodzicielstwa. Mimo to trzymają się jednej ważnej zasady. Nie pokazują wizerunku dziewczynki. Zofia Zborowska zdradziła, kiedy może się to zmienić.

Zobacz wideo Kiedy Zofia Zborowska pokaże córkę w sieci? Wyjaśnia, dlaczego ją chroni

Zofia Zborowska chroni córkę przed blaskiem fleszy 

Zofia Zborowska podczas premiery dokumentu o życiu Roberta Lewandowskiego miała okazję udzielić wywiadu Plotkowi. W rozmowie z naszą reporterką Weroniką Zając zdradziła, że jej decyzja o niepokazywaniu córki w mediach społecznościowych nie była przypadkowa. Aktorka nie ma pojęcia, jak Instagram mógłby wpłyną na jej pociechę.

Nie mam pojęcia. Instagram jest legalny od 13 roku życia. Na pewno im później się wpuści dzieci w media społecznościowe, tym lepiej. Ludzie, którzy założyli Facebooka, Instagrama nie pozwalają mieć dzieciom mediów społecznościowych, myślę, że nie bez przyczyny. Nie chciałabym, żeby ona weszła w ten świat za prędko, myślę, że nie dam rady ją przed tym uchronić. Mamy XXI wiek i tak to wygląda. Natomiast my chronimy jej wizerunek między innymi dlatego, że to jest bardzo nowe media i nie mam pojęcia, jaki to będzie miało wpływ na dzieci, które są wychowywane na setkach tysięcy widzów, codziennie - podsumowała.

Następnie dodała, że bardzo zależy jej na chronieniu anonimowości córki, póki jest to możliwe. Nie spieszy się jej z pokazywaniem Nadziei publicznie, ponieważ sama wie, jak reagują inne osoby na dzieci gwiazd. To właśnie głównie z tego powodu chce ochronić dziecko przed niepotrzebnym stresem, który mógłby jej zakłócić spokojną zabawę na placu zabaw.

Tego się boję, a oprócz tego nie wiem, kto to ogląda, kto to zapisuje i chciałabym, żeby jak Nadia pójdzie sobie na plac zabaw, to żeby nikt nie wiedział, że to jest ona i mogła się spokojnie bawić. Widzę, jakie jest poruszenie, jak na zajęcia grupowe przychodzi córka znajomej, która jest pokazywana dzieci.

Zofia Zborowska - Nadzieja

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są szczęśliwym małżeństwem od 2019 roku. Para wychowuje wspólnie córkę - Nadzieję, która przyszła na świat 29 lipca 2021 roku. Rodzice podjęli decyzję, że nie będą publicznie pokazywać wizerunku swojego dziecka w mediach społecznościowych. Z podobnego założenia wychodzi także Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka. Oni także bardzo chronią wizerunku swoich dzieci. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.