Anna Lewandowska zaskoczyła Roberta na premierze. Na scenę wparowała z prezentem. Tak zareagował

Robert Lewandowski ma za sobą wyjątkowy wieczór, podczas którego mógł liczyć na ogromne wsparcie żony. Anna nagle wparowała na scenę z ogromnym bukietem róż.

28 marca w warszawskiej Kinotece odbył się premierowy pokaz filmu o życiu Roberta Lewandowskiego. Piłkarz opowiedział w nim o początkach kariery, trudnej drodze na szczyt, ale i uchylił kawałek życia prywatnego. Podczas tego wyjątkowego wieczora mógł liczyć na wsparcie najbliższych. Anna Lewandowska zdobyła się na piękny gest. 

Zobacz wideo Czy Anna Lewandowska podbije rynek zagraniczny swoimi kosmetykami? Podesłała paczki hiszpańskim koleżankom

Anna Lewandowska wparowała na scenę podczas premiery filmu o Lewandowskim

Już na ściance można było zauważyć, że Anna Lewandowska jest podekscytowana tak ważnym dla jej męża wydarzeniem. Małżeństwo pozowało razem, nie szczędząc sobie przy tym czułości. Później trenerka fitness miała okazję udzielić wywiadów, podczas których nie schodził uśmiech z jej twarzy. To jednak nie wszystko. Kiedy Robert Lewandowski dziękował wszystkim osobom, które towarzyszyły mu na drodze kariery, jego żona nagle na scenę wparowała jego żona z bukietem róż. Odwdzięczył się pocałunkami. Widać, że bardzo spodobał mu się taki gest ze strony ukochanej. Po chwili wypowiedział poruszające zdanie.

To dla ciebie kochanie. Nie dla mnie - mówił Robert Lewandowski.

Izabela Janachowska, Małgorzata Socha Mąż Janachowskiej dorobił się na świecach. Tym zajmują się partnerzy celebrytek

Anna Lewandowska zdradza kulisy poznania Roberta Lewandowskiego 

Anna i Robert LewandowscyAnna i Robert Lewandowscy Instagram @annalewandowska

Więcej o: