Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Anna Lewandowska oczarowała zgromadzonych gości podczas premiery filmu "Lewandowski Nieznany". Na czerwonym dywanie prezentowała się zjawiskowo. W rozmowie z Plotkiem celebrytka ujawniła, w jakich okolicznościach poznała przyszłego męża.

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu dokumentalnego o Robercie Lewandowskim. "Lewandowski Nieznany" to pierwsza polska produkcja zrealizowana przez Prime Video. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć rodziny polskiego napastnika. Anna Lewandowska w rozmowie z Plotkiem przywołała pierwsze spotkanie z przyszłym mężem. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Anna Lewandowska szczerze o poznaniu Roberta: Przedstawił mi się jako Andrzej

Żona Roberta Lewandowskiego na czerwonym dywanie pojawiła się w okazałej, zielonej kreacji z wycięciem na nogę. Lewandowscy nie szczędzili sobie czułości na ściance. W rozmowie z reporterką Plotka celebrytka przywołała moment, gdy poznała przyszłego męża. Okazuje się, że doszło wówczas do zabawnej sytuacji. Obiecujący piłkarz wprowadził zapoznaną dziewczynę w błąd. 

Poznałam go 14 lat temu, miesiąc przed rozpoczęciem studiów, na wyjeździe zapoznawczym. Mieliśmy spotkanie integracyjne. Weszłam na stołówkę, a on przedstawił mi się jako Andrzej - powiedziała Anna Lewandowska w rozmowie z Plotkiem.

Anna i Robert Lewandowscy Lewandowscy całują się na ściance. Co za kreacja Ani!

Kłamstwo Roberta Lewandowskiego miało jednak krótkie nogi. Już wieczorem okazało się, że zapoznany mężczyzna wcale nie reaguje na imię Andrzej. Prawda wyszła na jaw. Spotkanie było jednak początkiem bardzo owocnej znajomości. Lewandowscy są małżeństwem od 2013 roku. Doczekali się dwóch córek: Klary i Laury.

Dokument o życiu Roberta Lewandowskiego nie miał scenariusza

W rozmowie z Plotkiem Anna Lewandowska przyznała także, że dokument o życiu Roberta Lewandowskiego nie miał scenariusza. Znajdziemy w nim fragmenty codziennego życia całej rodziny, a także nagrania z prywatnego archiwum sportowca. Celebrytka podkreśliła jednak, że reżyser skutecznie odtworzył ich emocje i wspomnienia. Film będzie miał swoją premierę na platformie Prime Video 31 marca tego roku. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. KAPiF

Więcej o: