Anna Lewandowska miała zjawiskową kreację. Kosztowała krocie, ale płatała jej figle. Mąż był czujny

Anna Lewandowska na premierze filmu "Lewandowski Nieznany" zachwyciła w zielonej sukience. Miała z nią jednak mały problem. Wszystko widać na zdjęciach.

Już 31 marca będzie można oglądać dokument na temat Roberta Lewandowskiego na platformie Prime Video. W warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta premiera, na której nie mogło oczywiście zabraknąć piłkarza i jego żony Anny Lewandowskiej. Trenerka wystąpiła w zjawiskowej sukni z kolekcji Victorii Beckham. O jednej rzeczy jednak Lewandowska nie pomyślała. Wszystko widać na zdjęciach.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Anna Lewandowska w zjawiskowej kreacji. Płatała jej figle

Lewandowscy zjawili się na miejscu później niż wszyscy, jednak warto było na nich czekać. Piłkarz miał na sobie czarny garnitur, z asymetrycznym zapięciem. Postawił na elegancką muszkę, a z kieszonki wystawała mu poszetka. Anna Lewandowska olśniła wszystkich w zielonej kreacji od Victorii Beckham. Trenerka jest wielką fanką projektów żony Davida Beckhama. Ostatnio była także na jej pokazie w Paryżu i chwaliła się specjalnym prezentem. Sukienka Anny Lewandowskiej miała wysokie rozcięcie na nogę. Uratowało to troszkę sytuację, ponieważ na zdjęciach widać, że ewidentnie żona piłkarza miała problem z chodzeniem. Kreacja była za długa i "Lewa" ją przydeptywała. Czujny mąż patrzył czy jego ukochana nie potknie się i nie zaliczy wpadki. Oprócz tego trzeba przyznać, że celebrytka prezentowała się zjawiskowo. Za tę kreację trzeba zapłacić 8310 złotych.

Robert Lewandowski, Anna LewandowskaRobert Lewandowski, Anna Lewandowska Fot. KAPiF

"Lewandowski Nieznany". Kto pojawił się na premierze?

Robert Lewandowski "Lewandowski Nieznany". W dokumencie piłkarz pokazał twarz małej Klary

Robert Lewandowski w filmie opowiada swoją historię, ujawniając wiele nieznanych wcześniej szczegółów, dzieląc się z kibicami życiem, tym zawodowym jak i prywatnym. To prawdziwa gratka dla każdego fana genialnego napastnika. Widzowie będą mogli obejrzeć dokument już za kilka dni. Podczas premiery tę przyjemność mieli zaproszeni goście. Wśród nich nie zabrakło bliskich przyjaciół pary jak Zofia Zborowska i Andrzej Wrona czy Małgorzata Rozenek. Obecna była także rodzina piłkarza, matka Iwona i siostra Milena. Sprawdź kto jeszcze zapozował na ściance TUTAJ.

Więcej o: