Premiera filmu "Lewandowski Nieznany". Milena Lewandowska przywołuje wiosnę, Małgorzata Rozenek w jasnym garniturze

28 marca odbyła się premiera filmu "Lewandowski Nieznany". Gwiazdy licznie przybyły na wydarzenie. Nie zabrakło rodziny piłkarza.

28 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się premiera filmu o Robercie Lewandowskim. "Lewandowski Nieznany" powstawał od 2021 roku. Piłkarz FC Barcelony opowiada w nim swoją historię, ujawniając wiele nieznanych wcześniej szczegółów, dzieląc się z kibicami życiem, tym zawodowym jak i prywatnym, do którego dostęp mieli wcześniej nieliczni. W dokumencie porusza m.in. temat poronienia Anny Lewandowskiej. Na oficjalną premierę przybyły gwiazdy, a także rodzina piłkarza - siostra Milena Lewandowska i matka Iwona Lewandowska.

Zobacz wideo Lewandowski po porażce: Ciężko po dwóch takich ciosach wrócić na właściwe tory

Milena Lewandowska w zwiewnej sukience. Czuć wiosnę

Siostra genialnego piłkarza, chętnie towarzyszy bratu podczas ważnych wydarzeń w jego życiu. Jak tylko może wspiera brata na trybunach podczas meczów. Lubi też założyć bardziej eleganckie kreacje i zapozować na ściance podczas Plebiscytu Sportowiec Roku czy gali Ballon d'Or w Paryżu. Zawsze wtedy przyciąga zainteresowanie fotoreporterów kreacjami. Milena Lewandowska ma nienaganną sylwetkę i świetny styl. Podczas wtorkowej premiery postawiła na zwiewną maxi sukienkę w błękitnym kolorze. Kreacja ma bardzo długie rękawy typu bell sleeves oraz głęboki dekolt, który sięga do brzucha. Suknia ma ozdobę przy szyi w postaci wielkiego kwiatu. Stylizację uzupełniły czarne sandałki na cienkich paskach i ze świecącym obcasem oraz torebka ze srebrnymi frędzlami.

Milena LewandowskaMilena Lewandowska KAPiF.pl / KAPIF.pl

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Małżeństwo jest w bardzo bliskich relacjach z Lewandowskimi. Razem nawet spędzali wakacje na Majorce. Zofia i Anna świetnie się dogadują, a ich mężowie to wybitni polscy sportowcy. To oczywiste, że nie mogło ich zabraknąć na premierze filmu. Para postawiła na pasujące czarne garnitury. Zofia Zborowska miała na sobie rozszerzane, satynowe spodnie, które sięgają do podłogi. Połączyła to z satynowym topem. Całość uzupełniła obszerna marynarka w męskim stylu. Andrzej Wrona ubrał garniturowe spodnie i marynarkę. Żeby stylizacja była luźniejsza, zamiast koszuli założył ciemny sweterek. 

Zofia Zborowska, Andrzej WronaZofia Zborowska, Andrzej Wrona KAPiF.pl / KAPIF.pl

Iwona Lewandowska

Podczas premiery filmu nie mogło zabraknąć matki piłkarza. Iwona Lewandowska była najradośniejszą osobą tego wieczoru. Widać, że była dumna z syna. Na tę ważną okazję kobieta postawiła na kremowy garnitur. Komplet składał się z satynowych spodni rozszerzanych ku dołowi i marynarki. Pod żakiet Lewandowska założyła top w tym samym odcieniu. Oko przykuwały długie naszyjniki.

Iwona LewandowskaIwona Lewandowska KAPiF.pl / KAPiF.pl

Dokument o piłkarzu będzie można obejrzeć już od 31 marca na platformie streamingowej Prime Video. Dziś gwiazdy mogły przybliżyć sobie historie wybitnego piłkarza. Na premierze pojawił się także Andrzej Sołtysik z żoną, Piotr Kędzierski, Małgorzata Rozenek, Krzysztof Hołowczyc czy Omenaa Mensah. Nie mogło też zabraknąć gwiazdy wieczoru, Roberta Lewandowskiego. Towarzyszyła mu żona Anna Lewandowska. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.