Co widnieje w pozwie rozwodowym męża Joanny Krupy? To dlatego zakończył małżeństwo

27 marca amerykańskie media obiegła informacja o zakończeniu małżeństwa Joanny Krupy. To Douglas Nunes wniósł pozew o rozwód. Co się w nim znalazło? Dlaczego chce zakończyć związek?

Zagraniczne media już od jakiegoś czasu rozpisywały się o kryzysie w związku Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Powodem pojawiających się plotek był fakt, że małżeństwo już od jakiegoś czasu nie pokazywało się razem, a modelka zaczęła nazywać męża per "ojciec mojego dziecka". 27 marca oficjalnie potwierdzono, że para jest w trakcie rozwodu. To Douglas Nunes miał złożyć pozew na początku tego roku. Joanna Krupa wydała w tej sprawie oświadczenie na Instagramie. Jaki był powód rozpadu małżeństwa? Wiadomo, co zawierał pozew.

Zobacz wideo Joanna Krupa pozowała na ściance z córką. Mała Asha wysyłała buziaki reporterom

Pozew rozwodowy męża Krupy. Czemu chce się rozwieść?

Informacja o rozwodzie modelki i biznesmena nie była zaskoczeniem. Od dłuższego czasu coś było na rzeczy. Pozew został złożony drugiego stycznia 2023 roku. Para od prawie trzech miesięcy pozostaje więc w separacji. "Fakt" dotarł do treści pozwu męża Joanny Krupy. Mężczyzna podał powód rozpadu małżeństwa - są to tzw. różnice nie do pogodzenia. To bardzo ogólna argumentacja, często wykorzystywana w przypadku "spokojnych" rozwodów. Douglas Nunes wnioskuje także o opiekę naprzemienną nad trzyletnią córką Ashą. Mężczyzna nie chce ograniczenia ani odebrania praw rodzicielskich drugiej stronie.

Joanna Krupa i Douglas Nunes historia związku

Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się w 2018 roku, a ich wesele odbyło się w Krakowie. Ceremonia była przepiękna i zostały zaproszone na nią znane osoby. Rok później na świat przyszła ich ukochana córka Asha, która stała się oczkiem w głowie rodziców. Niestety, choć wydawało się, że modelka odnalazła miłość życia, to otwarcie mówiła, że w ich małżeństwie pojawiły się problemy. Para zaczęła uczęszczać razem na terapię. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie byli w stanie przeskoczyć pewnych spraw. Ona chciała mieszkać przez część roku w Polsce, on natomiast wolał, aby skupiła się na życiu w USA.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.