"Azja Express". Widzowie skarżą się na zachowanie Zdrójkowskiego wobec ojca. "Młody wręcz chamowaty"

Adam Zdrójkowski razem z ojcem wzięli udział w "Azji Express". Program jednak oprócz wielkiej przygody był także sprawdzianem relacji między synem a rodzicem. Internauci nie kryli rozczarowania zachowaniem młodego aktora względem Dariusza. Padło wiele gorzkich słów.

"Azja Express" jest formatem, w którym widzowie mogą być pewni, że otrzymają sporo emocji. W piątej edycji show wzięli udział m.in. Adam Zdrójkowski z ojcem Dariuszem. Jak to bywa w przypadku tego typu produkcji, podczas trudnych zadań wychodzą nieznane dotąd nowe oblicza gwiazd. Tak było i tym razem, kiedy aktor znany z produkcji "Rodzinka.pl" zdaniem internautów niegrzecznie zwrócił się do rodzica. W komentarzach pod adresem Adama Zdrójkowskiego padło wiele gorzkich słów. 

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski i jego sprawy sercowe. Tata wskazuje cechy potencjalnej synowej

Adam Zdrójkowski źle traktuje ojca? Fani nie mają wątpliwości: Młody powinien mieć więcej szacunku

Duet ojciec i syn w "Azji Express" spotkał się z żywiołową reakcją widzów. Szczególnie sporą krytykę zebrał młody aktor, który swoim zachowaniem zdenerwował wielbicieli formatu rozrywkowego. Z powodu silnych charakterów panowie czasami nie mogą dojść do porozumienia, przez co dochodzi między nimi do spięć. W ostatnim odcinku, kiedy panowie wspólnie szukali transportu, Adam Zdrójkowski skrytykował zachowanie ojca, które jego zdanie było zbyt przytłaczające. Wtedy głos zabrał Dariusz Zdrójkowski, któremu nie spodobało się podejście do sprawy syna.

Dobrze, nie odwracaj się do mnie tak i posłuchaj mnie teraz. Nie ma czasu na rozwodzenie się, trzeba od razu zapytać - powiedział ojciec.

Po tej sprzeczce w internecie wybuchła burza w komentarzach. Internauci nie byli zachwyceni tym, jak się zachował Adam Zdrójkowski względem rodzica. Wielu z nich pisało wprost, że młody aktor nie szanuje ojca i nie traktuje go należycie. "Młody Zdrójkowski wręcz chamowaty", "Adam bez szacunku do ojca", "Też nie mogę tego słuchać, jak się do ojca odzywa" - pisali internauci.

"Azja Express". Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski - kłótnie

To nie pierwszy raz, kiedy panowie zderzają się ze sobą z powodu różnicy poglądów. Już wcześniej mieli spięcie, kiedy chcieli poszukać razem noclegu. Udało im się za darmo znaleźć miejsce do spania, ale ojciec młodego aktora próbował jeszcze poprosić o pomoc jednego z mieszkańców, żeby dostać lepszy dom. Jego zachowanie nie spodobało się synowi, który stwierdził, że nie powinien postępować w taki sposób.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.