Selena Gomez opublikowała zmysłowe zdjęcie w bikini. Tak zareagowała Hailey Bieber. Niewiarygodne!

Selena Gomez opublikowała zdjęcie w bikini. Musiało się bardzo spodobać Hailey Bieber. Niewiarygodne, jak zareagowała żona Justina Biebera. To wiele mówi o tym, jakie ma zdanie na temat wokalistki.

Jeszcze kilka dni temu trwał medialny konflikt między Seleną Gomez a Hailey Bieber. Mówiło się, że modelka kopiuje zachowania i stylizacje byłej dziewczyny męża, a oprócz tego miała wbijać jej szpilę za szpilą. Fani również doszukiwali się dowodów na to, że Bieberowie mają obsesję na punkcie piosenkarki. Ostatecznie celebrytki zakopały topór wojenny, a ich zachowanie wskazuje na to, że nie żywią do siebie urazy. 

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać? [Popkultura Extra]

Hailey Bieber zareagowała na seksowne zdjęcie Seleny Gomez 

W piątek 22 marca Selena Gomez i Hailey Bieber opublikowały w mediach społecznościowych oświadczenia, z których mogliśmy się dowiedzieć, że od kilku tygodni prowadziły rozmowy na temat tego, jak uciszyć spór nadmuchany przez media. Poprosiły fanów o zaprzestanie wysyłania nienawistnych komentarzy i przyczynienie się do tego, żeby internet był znacznie przyjaźniejszym środowiskiem. Później celebrytki zaobserwowały się w mediach społecznościowych i wygląda na to, że to nie koniec. Selena Gomez opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie, do którego zapozowała w fioletowym bikini, na co natychmiast zareagowała żona Justina Biebera.

Powrót do blondynki Sel. Nadchodzi lato! Nadchodzi tyle ekscytujących rzeczy! - pisała Selena Gomez.
 

Hailey Bieber polubiła zdjęcie Seleny GomezHailey Bieber polubiła zdjęcie Seleny Gomez Screen Instagram @selenagomez

Piosenkarka miała wówczas blond włosy i przygotowywała kampanię reklamującą linię kostiumów kąpielowych. Zdjęcie spotkało się z ogromną aprobatą fanów, bowiem w mniej niż 24 godziny zdobyło 18,5 miliona polubień. Wśród nich znalazło się nawet serduszko od Hailey Bieber. Musiało jej się bardzo spodobać. Myślicie, że uda im się nawiązać pozytywną relację, mimo tylu podziałów? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.