Orlando Bloom z wizytą w Ukrainie. Odwiedził schron w metrze. Szczęście w oczach dzieci bezcenne

Orlando Bloom przyjechał do Ukrainy. Odwiedził dzieci z ośrodka "Spilno", który służy jako schron dla najmłodszych. Aktor umieścił wzruszający post z tej wizytacji.

Orlando Bloom zasłynął dzięki takim produkcjom jak "Piraci z Karaibów" czy "Władca Pierścieni". Fani cenią gwiazdora nie tylko za warsztat aktorski, ale i za gesty dobroci, na jakie go stać. Aktualnie aktor przebywa w Ukrainie, gdzie spotkał się z najmłodszymi. To nie pierwszy raz, kiedy Bloom jest zaangażowany w pomoc potrzebującym. Od 2007 roku działa w ramach organizacji humanitarnej i rozwojowej działającej na rzecz dzieci UNICEF.

Zobacz wideo Odważna decyzja rządu! Duda: Wysyłamy myśliwce MiG-29 do Ukrainy

Orlando Bloom i jego wizyta w Ukrainie. Wzruszający post

Wojna rosyjsko-ukraińska trwa już rok. Mnóstwo znanych osób z całego świata angażuje się w pomoc Ukraińcom. Bloom opublikował na Instagramie zdjęcie przedstawiające jego spotkanie z najmłodszymi na terenie ośrodka "Spilno". Widać, że aktor ma dobry kontakt z dziećmi i przebywanie z nimi sprawia mu przyjemność. Bloom napisał:

Spilno to po ukraińsku "razem", a takich ośrodków jest tu ponad 180. Ten, który dziś odwiedziłem, został zbudowany głęboko w metrze, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo. Przez kilka godzin każdego dnia rodzice mogą zostawić tu swoje pociechy i dać im poczucie normalności — mogą tu pograć w gry i być po prostu dziećmi. Ośrodek wyposażony jest w mnóstwo przyborów plastycznych i materiałów do rękodzieła, które pozwalają dzieciom na twórczą ekspresję, z dala od presji dorastania w strefie działań wojennych.
 

Mimo tragedii, która rozgrywa się poza ścianami budynku, dzieci mogą liczyć na bezpieczny schron, zabawki i opiekę dorosłych. Fani są wzruszeni postawą aktora. Mnóstwo osób z Ukrainy przesłało aktorowi podziękowania za wsparcie. 

Orlando Bloom i jego życie prywatne

Aktor był przez trzy lata mężem Mirandy Kerr. Od 2016 roku jest w związku małżeńskim z Katy Perry, z którą tworzy zgrany duet. Bloom jest dumnym tatą dwójki pociech - Flynna (syna Mirandy Kerr) oraz Daisy (córki Katy Perry). Aktor wkrótce zagra w thrillerze bokserskim "The Cut". Zdjęcia do tego projektu ruszają latem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.