Dawid Kubacki dodał zdjęcie ze szpitala i przekazał dobre wieści. "Dla nas pierwsze zwycięstwo"

Dawid Kubacki poinformował media o tym, w jakim stanie jest jego żona. Marta Kubacka przebywa aktualnie w szpitalu. Może liczyć na wsparcie rodziny i fanów.

Dawid Kubacki opublikował na Instagramie poruszające zdjęcie. Dotyczy stanu zdrowia jego żony, która trafiła niedawno pod opiekę lekarzy. Sportowiec zrezygnował 19 marca z uczestnictwa w zawodach w Vikersund i poinformował, że jego żona walczy o życie w szpitalu. Powodem hospitalizacji są problemy kardiologiczne. Według nowych informacji stan Marty Kubackiej jest stabilny.

Zobacz wideo Kubacki dziękuje żonie. "To nie jest komfortowa sytuacja"

Dawid Kubacki przekazał nowe wieści o stanie zdrowia żony

Informacja o problemach zdrowotnych Marty Kubackiej wstrząsnęła nie tylko światem skoków narciarskich, ale całą Polską. Dawid Kubacki i jego rodzina mogli liczyć na duże wsparcie. Wszyscy trzymali kciuki za to, aby stan zdrowia żony sportowca jak najszybciej uległ poprawie. W końcu skoczek narciarski opublikował nowy post z dobrymi informacjami. Zdradził, że ostatni czas był dla niego niezwykle trudny, ale w końcu nastąpiła poprawa, a stan Marty jest stabilny.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka Wiemy, kiedy żona Kubackiego trafiła do szpitala. Natychmiast wrócił do kraju

Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - napisał w nowym poście.
 

Marta Kubacka pod opieką najlepszych specjalistów

Adam Małysz w rozmowie z "Faktem" powiedział, że doskonale zna żonę skoczka i informacja o jej złym stanie zdrowia głęboko go poruszyła. Przy okazji ujawnił, w której placówce medycznej leży Kubacka. Okazało się, że trafiła do szpitala w Zabrzu, na oddział profesora Religi. Śląskie Centrum Chorób Serca im. profesora Zbigniewa Religi to najlepsza kardiologiczna placówka medyczna w Polsce. Dawid Kubacki także podkreślił, że jego ukochana jest w najlepszych możliwych rękach.

Więcej o: