Kazimierz Marcinkiewicz przeszedł spektakularną metamorfozę. Postawił na sport, który zmienił jego stan zdrowotny i sylwetkę. Do lepszego samopoczucia przyczyniła się także miłość - były premier od pewnego czasu zamieszcza zdjęcia ukochanej. Co napisał w sieci na temat nowej partnerki? Nie mógł ukryć, że jest szaleńczo zakochany.
Były premier był w dwóch związkach małżeńskich, lecz żaden z nich nie zakończył się dobrze. Z żoną Marią Marcinkiewicz wziął rozwód w 2009 roku. Owocem ich miłości jest czwórka dzieci. Kolejną wybranką premiera była Izabela Olchowicz, z którą się rozwiódł w 2018 roku. Dziś Marcinkiewicz układa sobie życie u boku brunetki Martyny, która dodała InstaStories z dłuższym opisem. Były poseł postanowił je udostępnić.
Tak. Kobieta może wszystko, tylko nie dla każdego! Ps. czasem warto się roztopić. Piękny dzień. Wyjątkowej soboty z wyjątkowymi (osobami - red.). Dużo ruchu.
Piękna - dodał Marcinkiewicz.
Screen z IG Kazimierz Marcinkiewicz https://www.instagram.com/marcinkiewiczkazimierz/
Były poseł podkreśla, że jest szczęśliwy w nowym związku. Nie zdradza jednak za dużo na temat ukochanej Martyny. Marcinkiewicz, jak widać, nie żyje już problematyczną przeszłością. Jakiś czas temu w mediach było głośno o aferze związanej z niepłaceniem alimentów przez byłego posła. Został on skazany nieprawomocnie na prace społeczne. Marcinkiewicz zapewnił, że sprawą zajęli się prawnicy.
Były poseł opowiedział o tym, jak udało mu się zmienić swój styl życia na lepszy. W rozmowie z "Faktem" wyznał, że sport był mu bliski już dawniej, ale ponad sześć lat temu miał zawał serca i musiał odpocząć od intensywnego wysiłku na co dzień. Po uporaniu się z problemami zdrowotnymi, wrócił do biegania, pływania i zaczął uprawiać jogę. Jeśli chodzi o dietę, były poseł już dawno zrezygnował z cukru - miało to miejsce ponad pięć lat temu.