Kazimierz Marcinkiewicz zachwycony urodą nowej partnerki. Czule ją podsumował. "Czasem warto się roztopić"

Kazimierz Marcinkiewicz jest szczęśliwie zakochany w tajemniczej Martynie. Były premier nie szczędzi ukochanej miłych słów. Sprawdźcie, co napisał na Instagramie.

Kazimierz Marcinkiewicz przeszedł spektakularną metamorfozę. Postawił na sport, który zmienił jego stan zdrowotny i sylwetkę. Do lepszego samopoczucia przyczyniła się także miłość - były premier od pewnego czasu zamieszcza zdjęcia ukochanej. Co napisał w sieci na temat nowej partnerki? Nie mógł ukryć, że jest szaleńczo zakochany. 

Zobacz wideo Kazimierz Marcinkiewicz nazwał książkę Isabel "kłamliwym atakiem". Odpowiada

Kazimierz Marcinkiewicz czule o ukochanej. Tak wygląda jego wybranka

Były premier był w dwóch związkach małżeńskich, lecz żaden z nich nie zakończył się dobrze. Z żoną Marią Marcinkiewicz wziął rozwód w 2009 roku. Owocem ich miłości jest czwórka dzieci. Kolejną wybranką premiera była Izabela Olchowicz, z którą się rozwiódł w 2018 roku. Dziś Marcinkiewicz układa sobie życie u boku brunetki Martyny, która dodała InstaStories z dłuższym opisem. Były poseł postanowił je udostępnić.

Tak. Kobieta może wszystko, tylko nie dla każdego! Ps. czasem warto się roztopić. Piękny dzień. Wyjątkowej soboty z wyjątkowymi (osobami - red.). Dużo ruchu. 
Piękna - dodał Marcinkiewicz.

Screen z IG Kazimierz MarcinkiewiczScreen z IG Kazimierz Marcinkiewicz https://www.instagram.com/marcinkiewiczkazimierz/

Były poseł podkreśla, że jest szczęśliwy w nowym związku. Nie zdradza jednak za dużo na temat ukochanej Martyny. Marcinkiewicz, jak widać, nie żyje już problematyczną przeszłością. Jakiś czas temu w mediach było głośno o aferze związanej z niepłaceniem alimentów przez byłego posła. Został on skazany nieprawomocnie na prace społeczne. Marcinkiewicz zapewnił, że sprawą zajęli się prawnicy.

Kazimierz Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz pochwalił się nową sympatią. Wymowny wpis

Kazimierz Marcinkiewicz o swojej przemianie

Były poseł opowiedział o tym, jak udało mu się zmienić swój styl życia na lepszy. W rozmowie z "Faktem" wyznał, że sport był mu bliski już dawniej, ale ponad sześć lat temu miał zawał serca i musiał odpocząć od intensywnego wysiłku na co dzień. Po uporaniu się z problemami zdrowotnymi, wrócił do biegania, pływania i zaczął uprawiać jogę. Jeśli chodzi o dietę, były poseł już dawno zrezygnował z cukru - miało to miejsce ponad pięć lat temu. 

Więcej o: