Znana wokalistka jest po diecie zmieniającej rysy twarzy? Fani twierdzą, że już nie przypomina siebie

Cheryl Cole, która była gwiazdą girlsbandu Girls Aloud, a później zdecydowała się na solową karierę, przeszła sporą metamorfozę na przestrzeni lat. Na nowych zdjęciach trudno ją poznać.

Cheryl Cole w dzieciństwie trenowała taniec i uczęszczała do szkoły baletowej. W wieku 19 lat wzięła udział w castingu do programu "Popstars: The Rivals", w którym razem z innymi dziewczynami stworzyła grupę Girls Aloud. Po tym, jak zespół zawiesił swoją działalność, rozpoczęła karierę solową, została także jurorką programu "X Factor". Na przestrzeni lat Cheryl Cole przeszła także dużą metamorfozę wyglądu, co szczególnie widać na nowych zdjęciach.

Zobacz wideo Maja Hyży planuje operacje: Biust jest kilka pięter niżej

Cheryl Cole trudno poznać na nowych zdjęciach

Cheryl Cole została sfotografowana, gdy opuszczała Lyric Theatre w Londynie i rozmawiała z fanami. "Daily Mail" zwraca uwagę, że jej skóra była bardzo napięta, co może być zasługą stosowania wypełniaczy. Piosenkarka lata temu w rozmowie z magazynem "The Sunday Times Style" otworzyła się na temat tego, jak ciąża wpłynęła na jej wygląd, nie tylko ciała, ale też twarzy. Dodała jednak, że nie przejmowała się tym, bo najważniejszy jest dla niej syn i to, że stworzyła nowe życie.

Cheryl Cole Cheryl Cole ma już 47 lat? Tak "powiedziała" jej aplikacja

Całe moje ciało, nawet twarz, wszystko się zmieniło, odkąd urodził się Bear. Ale czuję, że jestem lepsza, niż byłam. Nie obchodzi mnie, jak wygląda moje ciało pod tym względem. Nie mam na tym punkcie obsesji - mówiła.
 

Patrząc na stare zdjęcia Cheryl Cole uwagę zwraca przede wszystkim to, że nie miała na nich aż tak bardzo uwydatnionych kości policzkowych. Bardziej widoczne były także charakterystyczne dołeczki, gdy się uśmiechała. Jak wyliczał chirurg plastyczny w rozmowie z "The Sun" jego zdaniem zastosowała wypełniacze ust i policzków. Według niego Cheryl ma także wstrzyknięty botoks. Waszym zdaniem przesadziła z poprawianiem urody?

Cheryl Cole w 2010 rokuCheryl Cole w 2010 roku East News

Życie prywatne Cheryl Cole

O Cheryl Cole głośno było także z powodu jej życia prywatnego. W 2006 roku poślubiła piłkarza Ashleya Cole'a, jednak po czterech latach się rozwiedli z powodu jego zdrady. Później wyszła za mąż za Jeana Bernarda, jednak ich małżeństwo zakończyło się zaledwie po roku. Była też związana z dziesięć lat młodszym członkiem grupy One Direction, Liamem Payne, z którym doczekała się syna Beara. Ta relacja jednak też się rozpadła.

Więcej o: