Księżna Charlene chodzi bez obrączki. Będzie rozwód? Pałac zabrał głos

Księżna Monako została przyłapana bez obrączki. Francuskie media donoszą, że książęca para jest w separacji. Ile w tym prawdy? Pałac odniósł się do doniesień.

Charlene Wittstock to południowoafrykańska była pływaczka olimpijska. W 2011 roku poślubiła księcia Alberta. Podczas ceremonii płakała i została nazwana "najsmutniejszą panną młodą". Gdy dowiedziała się o licznych zdradach partnera i jego kolejnym nieślubnym dziecku, próbowała nawet uciec sprzed ołtarza. Niestety bezskutecznie. Została doprowadzona na ceremonię prosto z lotniska. W lipcu para będzie obchodzić 12. rocznicę ślubu. Nie od dziś wiadomo, że relacje między małżonkami są dość oschłe. Księżna Monako ostatnie lata spędziła głównie w rodzinnej Afryce lub w ośrodkach, gdzie - według oficjalnych informacji z pałacu - miała się leczyć i przejść operację. Teraz francuski magazyn donosi, że para ma być w separacji. Pałac już się do tego ustosunkował.

Zobacz wideo Co rozczarowało Kasię i Kornela w "Love Never Lies"?

Księżna i książę Monako są w separacji? Pałac wyjaśnia

Księżna Monako wielokrotnie podejmowała próby wyrwania się z nieszczęśliwego małżeństwa. Jednak bezskutecznie, bowiem wpływy rodziny męża są potężne. Związek istnieje głównie na papierze, a także podczas oficjalnych wydarzeń, na których para musi pokazać się razem. Często jednak można stwierdzić, po minie księżnej, że jest po prostu nieszczęśliwa, a towarzystwo Alberta ją męczy. Książę i księżna praktycznie w ogóle nie okazują sobie uczuć. Jedynym wyjątkiem były wyprawa do Norwegii. Księżna Charlene pocałowała wtedy męża. Jak podaje francuski magazyn "Royaute" książę i księżna Monako, którzy doczekali się razem bliźniaków: ośmioletnich Jakuba i Gabrielę, zdecydowali się na separację. Oficjalny komunikat biura prasowego Pałacu stanowczo zaprzeczył doniesieniom o separacji księcia i księżnej Monako. Pisano o tym w "Daily Mail".

Chciałbym formalnie zaprzeczyć złośliwym plotkom rozpowszechnianym przez francuski magazyn "Royaute". Proszę zignorować ten artykuł, który jest całkowicie bezpodstawny - przekazał rzecznik Pałacu, cytowany przez "Daily Mail".

Księżna Charlene nie nosi już obrączki

23 marca księżna Monako przebywała w Mediolanie. Fotoreporterzy przyłapali ją, jak wchodzi do hotelu w obecności ochroniarza. Miała na sobie ciemne jeansy i jasny sweter. Założyła takie same buty jak jej ochroniarz, jednak nie to zaskakuje najbardziej. To, co zwraca uwagę, to brak obrączki na palcu księżnej Monako. Czy można to wziąć za znak? Można, jednak księżna Charlene wielokrotnie zapominała zakładać obrączki podczas wyjść. 

Księżna Charlene bez obrączkiKsiężna Charlene bez obrączki Fot. East News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.