Mieszkanie Anny Muchy ocieka luksusem. Wszędzie marmury. Podłoga w kuchni przyciąga wzrok

Anna Mucha mieszka razem z partnerem Jakubem Wonsem i dwójką dzieci w centrum Warszawy. Ich mieszkanie ocieka luksusem.

Anna Mucha to rodowita warszawianka. Niejednokrotnie mówiła, że kocha to miasto. Nic więc dziwnego, że to właśnie w stolicy postanowiła uwić gniazdko. Aktorka znana z serialu "M jak miłość" kupiła apartament w kamienicy w centrum miasta. Mieszka w nim z partnerem Jakubem Wonsem i dziećmi: 11-letnią Stefanią i ośmioletnim Teodorem. Mucha jest bardzo dumna z wnętrza domu, chętnie uchyla rąbka tajemnicy i na Instagramie pokazuje, jak mieszka. Trzeba przyznać, że wnętrze jest bardzo eleganckie i gustownie urządzone.

Zobacz wideo Anna Mucha rozpływa się nad domowymi lodami

Mieszkanie w kamienicy, czyli wysokie sufity i gniazdko z duszą

Anna Mucha jakiś czas temu przeprowadziła się do odremontowanej, starej kamienicy w centrum Warszawy. Aktorka ma dwupiętrowe mieszkanie. Zachowała w nim elegancki drewniany parkiet w jodełkę i białą boazerię na ścianach, które sprawiają, że apartament ma niesamowity klimat. W aranżacji wnętrz Anna Mucha łączy klasyczną biel z czernią i szarością, przez co pomieszczenia są eleganckie. Meble aktorki są utrzymane w bardziej nowoczesnym stylu.

Anna MuchaAnna Mucha Fot. @taannamucha

Niewzruszona Anna Mucha zastawiła samochody i poszła do knajpy. Zajadała kostki lodu Niewzruszona Anna Mucha zastawiła samochody i poszła do knajpy. Zajadała kostki lodu

Kuchnia z oryginalną podłogą

W kuchni Anny Muchy dominuje biel, czerń i szarość. Gwiazda postawiła na fronty w szarym odcieniu, które doskonale korespondują z marmurowymi ścianami. Płytki na podłodze to kolejny ukłon w stronę klasyki, czarno-biała szachownica sprawia, że wnętrze stało się bardzo eleganckie, a jednocześnie przykuwa uwagę. W kuchni znajduje się także okrągły stół z marmurowym blatem.

Anna MuchaAnna Mucha Fot. @taannamucha

Sypialnia z kwiatowymi akcentami

Zielony to jeden z tych kolorów, który uspokaja zmęczone oczy po całym dniu i wycisza. Nic więc dziwnego, że gwiazda zdecydowała się na dodatki w tym kolorze właśnie w sypialni. To kolejne duże pomieszczenie, które znajduję się na piętrze mieszkania. Gwiazda uwielbia roślinne motywy, nie mogło, więc ich zabraknąć również w tym pomieszczeniu. Tym razem w postaci ciężkich zasłon, sięgających do ziemi. Duże lustro z eleganckimi kinkietami i retro dodatki sprawiają, że panuje tutaj wyjątkowa atmosfera à la art deco.

Anna MuchaAnna Mucha Fot. @taannamucha

Anna Powierza Spektakularna przemiana Czesi z "Klanu". Wyeliminowała kilka produktów z menu

Marmurowa łazienka

Elegancka łazienka aktorki ocieka luksusem. Uwadze nie mogą umknąć stare pozłacane kafle, bardzo charakterystyczne w aranżacjach starych kamienic. Podłoga i ściany wyłożone są ogromnymi białymi kafelkami. Znajdą się tu także elementy drewna. Blat jest z białego marmuru. Jednak to, co przykuwa uwagę, to wolnostojąca ozdobna wanna ze złotą, stylizowaną na starą baterią.

Anna MuchaAnna Mucha Fot. @taannamucha

Zielony taras

Choć Anna Mucha mieszka w kamienicy, może liczyć na zieleń wokół siebie. Nie tylko tą w domu. Letnie dni aktorka wraz z rodziną i przyjaciółmi spędza na pokaźnym patio. Można się tam poczuć jak w prawdziwej dżungli. Wokół ogrodu znajdują się bujne pergole, przez co jest bardzo intymnie i spokojnie. Aż można zapomnieć, że jest się w centrum Warszawy. Wygodne siedziska tylko zachęcają do relaksu wśród zieleni.

Anna MuchaAnna Mucha Fot. @taannamucha

Mieszkanie Anny Muchy to nowoczesny luksus zamknięty w starej kamienicy. Nawet na ścianie można dostrzec marmur. U aktorki można znaleźć wysokie ciężkie drzwi, wypolerowane drewniane podłogi lub kafelki imitujące marmur. Gwiazda ma także osobne miejsce na pralnię. Więcej zdjęć mieszkania aktorki znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o: