Olga Bołądź wzięła udział w odważnej sesji ciążowej. Pokazała naprawdę dużo

Olga Bołądź mimo zaawansowanej ciąży stara się nie siedzieć cały czas w domu. Znana z wielu filmowych ról aktorka postanowiła wziąć udział w sesji zdjęciowej, upamiętniającej jej błogosławiony stan.

Olga Bołądź spodziewa się kolejnego dziecka. Ojcem nienarodzonego jeszcze maleństwa jest obecny partner aktorki - Jakub Chruścikowski. Zakochani chętnie dzielą się przepełniającą ich radością i często publikują zdjęcia upamiętniające wyjątkowe chwile. Teraz na instagramowym koncie Olgi Bołądź pojawiła się fotografia z ciążowej sesji zdjęciowej.

Zobacz wideo "Trzy lata bez farby właśnie dobiegły końca". Olga Bołądź relacjonowała swoją wizytę u fryzjera

Olga Bołądź dumnie prezentuje ciążowy brzuch na Instagramie. Piękna sesja

Już niebawem w życiu Olgi Bołądź i Jakuba Chruścikowskiego zajdzie ogromna zmiana. Niedługo para powita na świecie upragnione dziecko. Jest to już druga ciąża aktorki - dziewięć lat temu została mamą Brunona. Ojcem chłopca jest poprzedni partner artystki. Mimo obecnego szczęścia początki drugiej ciąży nie były tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Sytuacja była naprawdę poważna.

Zwolniłam, bo okazało się, że ciąża może być zagrożona. Moja lekarka powiedziała, że muszę na siebie uważać, zwolnić, to było w 14. tygodniu ciąży (...). Pamiętam moment, kiedy odpuściłam. Zadzwoniłam do producentów, z którymi pracuję, i przeprosiłam. Z dnia na dzień moje nowe projekty zostały przesunięte, a w starych załatwiono zastępstwo. Nikt nie robił problemów - wyznała w rozmowie z "Vivą" Olga Bołądź.

Olga Bołądź pokazała ciążowe krągłości w odważnej stylizacji. Było pikantnie, ale ze smakiem

W skutek zaistniałej sytuacji aktorka spędziła dwa miesiące z dala od pracy i poświęciła ten czas dla siebie. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z odważnej sesji ciążowej. Artystka zdecydowała się na stylizację, która nie pozostawiła zbyt wiele dla wyobraźni - rozpięty, pomarańczowy top wyeksponował pokaźnych rozmiarów brzuszek, a białe, szerokie spodnie dodatkowo go podkreśliły. Całość prezentowała się bardzo gustownie. Wykonana fotografia jest autorstwa Aleksandry Zaborowskiej. Pozytywnym komentarzom internautów nie było końca.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.