Gerard Pique żałuje tego, co zrobił Shakirze? Po tych słowach już wszystko jasne

Gerard Pique nie cieszy się obecnie ympatią ze względu na konflikt z byłą partnerką. Shakira ujawniła całemu światu, że była przez niego zdradzana. Piłkarz jest aktualnie w nowym związku. Czy zamierza pracować nad poprawą wizerunku?

Gerard Pique dostaje kolejne ciosy od Shakiry. Dwa single o jego zdradach to nie wszystko. Wokalistka w wypowiedziach nie pozostawia na byłym partnerze suchej nitki. Piłkarz po masie publicznych obelg stara się układać życie na nowo. Towarzyszy mu w tym młodsza o 13 lat Clara Chia Marti

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Shakira w M&Ms World w Nowym Jorku Shakira przyłapana w nowojorskim sklepie. Nie mogła powstrzymać płaczu

Gerard Pique jest zadowolony z siebie? Zdradził, czy będzie pracował nad lepszym wizerunkiem

Były partner Shakiry nie ukrywa już swojej zażyłości z nową partnerką. 23-letnia Clara Chia Marti chętnie pokazuje się z piłkarzem na zdjęciach. Para budzi jednak mieszane uczucia, bo zaczęli się spotykać, gdy Pique był jeszcze z Shakirą. Pod zdjęciami zakochanych nie brakuje więc hejtu.

Czy medialny skandal odbił się na psychice piłkarza? Jak na razie więcej wiadomo na temat stanu zdrowotnego jego nowej wybranki - Clara Chia Marti musiała udać się do specjalistów, aby opanować napady paniki, które pojawiły się w związku z aferą. Nowa relacja mimo wszystko uskrzydla Pique, co zaznaczył w rozmowie z "El Paris":

Jestem bardzo szczęśliwy. W moim życiu zaszły zmiany i udało mi się zachować szczęście.

Negatywnych komentarzy na temat nowego związku sportowca nie brakuje. On sam jednak nie zamierza pracować nad poprawą wizerunku.

Gdy będę umierał, spojrzę wstecz i mam nadzieję, że uznam, że zawsze robiłem to, co chciałem. Chcę być wierny sobie. Nie zamierzam wydawać pieniędzy na poprawianie swojego wizerunku.

Ponadto piłkarza nie interesuje publiczne wyzywanie się z Shakirą. Ciekawe, czy zmieni zdanie.

Shakira uderza w kochankę Gerarda Pique. Nawiązała do piekła Shakira uderza w kochankę Gerarda Pique. Nawiązała do piekła

Zobacz też: Matka Gerarda Pique wiedziała o romansie syna. Pomagała mu go ukrywać przed Shakirą

Więcej o: