Córka Katie Price od dziecka była poddawana zabiegom upiększającym. Jest nastolatką i wygląda jak żywa lalka

Córka znanej modelki Katie Price i wokalisty Petera André żyje jak prawdziwa księżniczka, co pasuje do jej imienia. Princessa już jako kilkuletnia dziewczynka przebywała ze sławną mamą w salonach piękności. Dziś ma 16 lat i wygląda jak żywa lalka.

Katie Price słynie z zamiłowania do operacji plastycznych. Brytyjska celebrytka przykłada ogromną uwagę do wyglądu. Niedawno zdecydowała się poprawić biust po raz 16 i w dalszym ciągu chętnie korzysta z usług chirurgów plastycznych. Sporo zainwestowała w swój wygląd. Celebrytka ma piątkę dzieci z różnymi partnerami. Ze związku z wokalistą Peterem André doczekała się syna Juniora Sawę, który obecnie ma 18 lat oraz trzy lata młodszej córki Princess Tiáamii Crystal Esther. Nastolatka ma nienaganny wygląd i idzie w ślady znanej mamy.  

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dzieci tych gwiazd żyją w luksusach. Syn Wojciechowskiego ma mini-ferrari, a Kulczyk relaksował się na jachcie za 600 milionów

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

Córka Katie Price od dziecka była poddawana różnym zabiegom. Ma 15 lat i wygląda jak żywa lalka 

Princess Tiáamii Crystal Esther rozwija karierę na Instagramie. Jej profil obserwuje już 600 tysięcy internautów. Nastolatka publikuje kadry z podróży, a uwagę zwraca jej dopracowany pod każdym względem wizerunek. 

Princessa od zawsze podziwiała mamę i od wczesnego dzieciństwa chciała być modelką dla znanej marki - podał The Mail Online.

Udało jej się spełnić marzenie i została ambasadorką jednej z marek odzieżowych. 

 

Princessa nie rezygnuje z mocnego makijażu. Ma też długie włosy, ogromne oczy i pełne usta, przez co wygląda jak żywa lalka. Już jako kilkulatka towarzyszyła mamie podczas wypadów do salonów piękności i luksusowych SPA. W sieci prezentuje nienaganny wygląd. 

 

Nastolatka musi jeszcze trochę poczekać, zanim samodzielnie będzie kierować swoją karierą. Na ten moment może liczyć na pomoc ojca. Peter André dba o jej bezpieczeństwo i nadzoruje jej pracę jako początkującej modelki. Princessa bardzo przypomina matkę, gdy ta zaczynała przygodę z modelingiem. 

 

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.